Nájde sa fotograf na 10. 6.2017 v Zlatých Moravciach?

4. júl 201617

Hladam dobreho fotografa na svadbu, viete niekoho odporucit ZM, NR, BB, BA? dakujem 🙂

• Pekný deň,

skúste pozrieť moje práce 🙂

Som z BA 🙂

• @bella34  Dobry den, taktiez mam volny termin...

• Dobry den, ak si najsdete chvilu cas kludne si pozrite aj moju pracu...vas termin je zatial volny.... som z BN.

• Sponzor fóra
  • @bella34  Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Dobry den

Vas termin mam volny. Mozete si pozriet moju pracu

Miro

• Dobrý deň, môžete pozrieť aj ku mne na fotky a cenník.

• ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete. Termín zatial ok

• @bella34  pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe alebo osobne

• Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme, rád doplním bližšie informácie 🙂

• Ponúkam Vám svoje služby 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň.Váš termín mám zatial voľný. Viac foto aj cenník je na webe.V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte.Ďakujem. Ivana T

• Dobrý deň. Ak by vás zaujala moja práca rád sa stanem vaším fotografom.

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. 🙂 V prípade, že Vás moja tvorba zaujala pošlem Vám viac informácií prostredníctvom IP. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný. Nájdete u mňa aj novinku v podobe USB boxu, s ktorým budete mať svoje svadobné fotografie vždy po ruke 🙂 Takisto spolupracujem aj s úžasnou vizážistkou a skvelým kaderníkom, môžete mať 3 muchy jednou ranou ako sa hovorí 🙂 Ak sa vám moje fotografie zapáčili, neváhajte mi napísať. Pekný deň

• Sponzor fóra
  • Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj môj facebook, kde mám najnovšiu prácu. Veľmi rád Vám odpoviem na otázky 🙂

• Ak by sa vám páčila naša tvorba taktiež sme vám plne k dispozícií

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov