Nájde sa fotograf na dátum 27.6.2015 ?

Svadba v štýle vintage,rockabilly, miesto konania Kúty. Možné ponuky poprosím do IP. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@puntik27 Dobrý, k dispozícii, pozrite si môj web ak vás osloví neváhajte ma kontaktovať :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozrite sa na nasu pracu, ak Vas zaujme radi Vam spravime ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, som k dispozícii. J.D.
Odpovedať
Profilova fotka
Do IP som Vám poslal ponuku. Cestovné je už v cene.
Odpovedať
Profilova fotka
Vintage milujem! Termín mám žiaľ už obsadený, ale ak by ste zvažovali aj portrétne fotografie mimo svadobného dňa, som Vám k dispozícii :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím na naše stránky. Pokud Vás naše tvorba zaujme, tak se můžeme nezávazně pobavit, například přes skype. Fotíme vždy ve dvou fotografech a jsme schopni nabídnout i vizážistické služby. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovedať
Profilova fotka
Prajem pekný deň,tento termín mám zatiaľ voľný a som z Malaciek. Rad Vám ponuknem svoje foto služby. V mojom profile nájdete link na web a FB kde nájdete viacero fotiek. Teším sa na prípadnú spoluprácu 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, ponúkame dve fotenia v jednej cene a mnoho ďalších výhod za skvelé ceny. Radi Vám to krásne zdokumentujeme. Pre ďalšie info nás prosím kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj , termin zatial volny, ak fotky zaujali velmi rad poslem viac info do mailu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ponúkam svoje foto služby.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, ak máte záujem o naše služby prosím kontaktujte ma... :-) PS: Poskytnem Vám viac informácií o nás nakoľko organizujeme komplet svadby na kľúč podľa požiadaviek klientov. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ... termín mám ešte voľný pokiaľ máte záujem :) ... podrobné info posielam do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež ponúkam svoje služby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobné fotenie v štýle vintage. Máme voľný termín.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den.Vas termin mam zatial volny. V pripade viac informacii kontaktujte ma.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám ešte voľný v prípade záujmu vás budem rada sprevádzať vo vašom veľkom dni
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Rad vam ponuknem moje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme. Vzdialenosť nieje problém. Profi team Svadbafotovideo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?