Nájde voľného fotografa na máj 2014 do Bratislavy?

27. apr 2014110

Svadba bude 10. mája 2014 v Bratislave.

• Dobrý deň,
    Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
    S pozdravom

• Dobry veder termin 10.maja 2014 mam este volny 🙂V pripade zaujmu ma kludne kontaktujte

• Rad vam ponuknem moje sluzby.

• Sponzor fóra
  • Ahoj, my na termin 10.5. este nemame potvrdenu rezevaciu. Sme z Bratislavy 🙂 Rady ponukneme svoje sluzby.

• Ahoj, radi ponúkneme naše služby 🙂

• Dobrý deň, termín je voľný, momentálne mám akciu -50% na všetky balíky... Rád zvečním Váš veľký deň...

• Ahoj @ivkaq  zatial mam volny termin 10.5, byvam v Bratislave, kludne sa mozeme stretnut ak sa ti zapacia moje fotky, tak ma nevahaj kontaktovat 😉

.

• @ivkaq Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, aj na mojom webe. 🙂 Som zo Západného Slovenska a pôsobím na celom našom malom Slovensku. 🙂

• Dobrý deň!
    Budem rád ak si pozriete moje portfolio, na mojom webe nájdete aj obsiahlu galériu s cenníkom 🙂

• kreatívne a s citom ...fotky pre Vás 🙂

• Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    * autentické FOTO a VIDEO spomienky *
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov