Nájdem cenovo dostupného fotografa na 8.8.2014 do Nitry?

16. apr 2014190

Sme študenti, na svadbu si zarábame sami na brigádach, je to ťažké, potrebujeme preto cenovo dostupného fotografa, ale záleží mi na kvalite fotiek.. Ak sa nájde niekto ochotní, napíšte mi prosím správu, ďakujem

• skús Robo Gálik ... má tu reklamu, je veľmi dobrý ... kameramana nepotrebuješ? 🙂

• dobry den
    aku mate predstavu o cene? ak budete mat otazocky, piste do mailu 🙂

• Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
    Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, ponuku Vám posielam. 🙂

• Zdravím Vás,
    veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Nie som priamo z Vášho kraja, ale nie je problém vycestovať kamkoľvek. Prosím pozrite si môj profil. Poslal som Vám môj cenník do internej pošty.

Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať.
    PF2014 🙂

• Ahoj, skus pozriet moje portfolio a ak sa ti paci, kontaktuj ma 🙂

D.

• NZ-NR-BB

• Budeme radi ak nazriete na naše portfolio ... 🙂

• mohly by ste aj mne zaslat vaše ponuky 🙂 dakujem 🙂 ja budem mat sobáš v nr ale hostinu v šuranoch

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke.
    Príjemný deň prajem, Luboš.

• Dobrý večer,
    rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade záujmu nemáme problém za Vami pricestovať 🙂
    S pozdravom

• Dobrý deň taktiež by som vám rada ponúkla naše služby svadobného fotografa.

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie. 🙂

• Ponúkam vám moje služby a budem rád ak si prezriete na mojom webe moju tvorbu 🙂

Prajem krásny deň!

• Dobrý deň, radi Vám svadobný deň krásne zdokumentujeme
    Navyše máte 3 samostatné fotografovania v cene jedného.

• Sponzor fóra
  • Pekne Vás pozdravujem. V prvom rade chcem vyjadriť svoju radosť, keď čítam že Vám na fotografiách veľmi záleží. Totiž presne to vystihuje i mňa a moju prácu. Záleží mi na každom jednom zábere. Skúste pozrieť moje portfólio, verím, že Vás môj štýl fotografovania osloví. Vždy sa snažím zachytiť a podať fotografie vo forme svadobného príbehu. Taktiež sa snažím o zachytenie krásy, lásky.. o umenie. Kedykoľvek ma môžete kontaktovať na cene sa iste dohodneme 🙂.

• pozrite si aj moje svadobné fotografie, termin mam volny 🙂

• Dobrý deň,
    Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.

• Zdravim! Rad vam ponuknem moje sluzby Nitra je kusok tak nie je problem. Ak by ste mali zaujem staci sa ozvat.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov