Nájdem cenovo dostupného fotografa na 8.8.2014 do Nitry?

Sme študenti, na svadbu si zarábame sami na brigádach, je to ťažké, potrebujeme preto cenovo dostupného fotografa, ale záleží mi na kvalite fotiek.. Ak sa nájde niekto ochotní, napíšte mi prosím správu, ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
skús Robo Gálik ... má tu reklamu, je veľmi dobrý ... kameramana nepotrebuješ? :-)
Odpovedať
dobry den aku mate predstavu o cene? ak budete mat otazocky, piste do mailu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponuku Vám posielam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás, veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Nie som priamo z Vášho kraja, ale nie je problém vycestovať kamkoľvek. Prosím pozrite si môj profil. Poslal som Vám môj cenník do internej pošty. Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať. PF2014 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skus pozriet moje portfolio a ak sa ti paci, kontaktuj ma :) D.
Odpovedať
Profilova fotka
NZ-NR-BB
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak nazriete na naše portfolio ... :-)
Odpovedať
mohly by ste aj mne zaslat vaše ponuky :) dakujem :) ja budem mat sobáš v nr ale hostinu v šuranoch
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke. Príjemný deň prajem, Luboš.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade záujmu nemáme problém za Vami pricestovať :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež by som vám rada ponúkla naše služby svadobného fotografa.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam vám moje služby a budem rád ak si prezriete na mojom webe moju tvorbu :) Prajem krásny deň!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, radi Vám svadobný deň krásne zdokumentujeme Navyše máte 3 samostatné fotografovania v cene jedného.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Pekne Vás pozdravujem. V prvom rade chcem vyjadriť svoju radosť, keď čítam že Vám na fotografiách veľmi záleží. Totiž presne to vystihuje i mňa a moju prácu. Záleží mi na každom jednom zábere. Skúste pozrieť moje portfólio, verím, že Vás môj štýl fotografovania osloví. Vždy sa snažím zachytiť a podať fotografie vo forme svadobného príbehu. Taktiež sa snažím o zachytenie krásy, lásky.. o umenie. Kedykoľvek ma môžete kontaktovať na cene sa iste dohodneme :-).
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite si aj moje svadobné fotografie, termin mam volny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim! Rad vam ponuknem moje sluzby Nitra je kusok tak nie je problem. Ak by ste mali zaujem staci sa ozvat.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?