Nájdem fotografa a kameramana na 2.8.2014 z okolia Senca?

26. jún 2014130

Môže byť aj okolie DS alebo GA..

• pozdravujem, skuste pozriet moje portfolio. svoje ceny nemenim podla vzdialenosti (nie som z DS).
    ak budete mat otazocky, kludne piste. 🙂

• @hedita  niesom sice z vasho okolia ale cestovanie mi problem nerobi. Ak si najdete cas prezrite si aj moju pracu. Ponuku vam posielam do IS.

• Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
    Pozrite si naše fotogalérie na a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

• Sponzor fóra
  • termin mam zatial volny, viac info na mojich strankach 😉

• Zdravím, som síce z trochu širšieho okolia ale nie je problém za Vami pricestovať. Ponuku Vám posielam do IP. 🙂

• Pozdravujem.
    Ponúkam Vám naše služby foto-video záznam svadby. V prípade záujmu Nás kontaktujte.
    Ďakujem

• Dobrý deň, sme z okolia, pozrite si našu prácu 🙂

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie.

• Veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Nie som priamo z Vášho kraja, ale nie je problém vycestovať kamkoľvek. Prosím pozrite si môj profil. Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať.

• Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.

• @hedita  pozrite si aj moje fotky, termin mam este volny 🙂

• @hedita  Pekný večer, ak by ste ešte stále nemali fotografa, ponúkam Vám svoje služby. som z PK a okolie dobre poznám 🙂

• Dobrý deň,
    poslala som Vám IP 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov