Nájdem fotografa a kameramana na 28.9.2013 do Popradu?

7. júl 201380

🙂

• skuste napriklad mna 🙂

• Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Pnuku som Vám poslal do IP. 😉

• Zdravim, Vas termin mam zatial volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad ponuknem fotograficke sluzby.

• Sponzor fóra
  • Ak by ste mali záujem o fotografie v štýle reportáž/dokument, som Vám k dispozícií.

• Dobrý deň ponúkame vám aj naše služby foto, video, termín máme ešte voľný 🙂

• @babulka15  Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a Váš termín mám voľný. Mojú prácu môžete zhliadnut skrz moja svadba prípadne www stránku.

• Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, tak si popozerajte našu ponuku tu na Mojej svadbe, alebo na našej FB stránke a neváhajte nás kontaktovať 🙂

• Dobrý deň, termín 28.9.2013 mám ešte voľný. Žijem v Košiciach, ale nemám problém za Vami pricestovať do Popradu alebo okolia (pôvodom som Popradčanka 🙂 Moju tvorbu môžete vidieť na mojej webstránke, kompletnú cenovú ponuku nájdete pod záložkou "SLUŽBY". Komletný svadobný balík ponúkam za 330,-eur + 48,-eur za dopravu do Popradu. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo správou.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165 
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov