Nájdem fotografa na 28.9.2013 z okolia Trnavy?

10. jún 20138

Hladam fotografa na 28.9.2013 v okoli Trnavy. Najde sa niekto s volnym terminom za rozumnu cenu?

• ak chceš pozri si moje fotky a ak by si mala záujem tak ti napíšem stránku fotografa čo sme mali my a skús sa ho spýtať či má voľné

• Dobrý deň!
    Daný termín mám zatial voľný a som z Nitry čiže okolie poznám dôverne.Dokonca 22.9 fotím v trnave tiež takže to už budem mať od ruky, ak máte záujem prezrite si galériu na mojom webe
    Bude mi potešením 🙂

• Dobrý deň. Váš termín mám zatiaľ voľný a ponuku Vám posielam do IP. Verím, že je dosť rozumná. 🙂

• Sponzor fóra
  • DObry den prajem, pozrite si, prosim, moju robotu. Pokial by sa Vám páčila, na cene sa určite vieme dohodnut. Prajem Vam pekny den.
    Palo Kalivoda

• Dobrý deň, ponúkam Vám moje služby za rozumnú cenu, budem rád ak v prípade záujmu navsštívite môj web, alebo súkromnú správu pre viac detailov.
    s pozdravom
    g.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry den, Vas termin mame stale volny, sme dvaja vystudovani fotografi, doprava v ramci celej SR je u nás zadarmo. Budeme radi, ked ked navstivite nas web pre viac info 🙂

• Dobry den, rad nafotim Vasu svadbu. Fotky a kontakt mam v profile 🙂

• dobrý deň taktiež vám rada ponúknem moje služby . všetky bližšie informácie mám v profile . Rada zodpoviem vaše otázky . Trnavu poznám v Smoleniciach mám rodinu.....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov