Nájdem fotografa na 28.9.2013 z okolia Trnavy?

10. jún 20138

Hladam fotografa na 28.9.2013 v okoli Trnavy. Najde sa niekto s volnym terminom za rozumnu cenu?

• ak chceš pozri si moje fotky a ak by si mala záujem tak ti napíšem stránku fotografa čo sme mali my a skús sa ho spýtať či má voľné

• Dobrý deň!
    Daný termín mám zatial voľný a som z Nitry čiže okolie poznám dôverne.Dokonca 22.9 fotím v trnave tiež takže to už budem mať od ruky, ak máte záujem prezrite si galériu na mojom webe
    Bude mi potešením 🙂

• Dobrý deň. Váš termín mám zatiaľ voľný a ponuku Vám posielam do IP. Verím, že je dosť rozumná. 🙂

• Sponzor fóra
  • DObry den prajem, pozrite si, prosim, moju robotu. Pokial by sa Vám páčila, na cene sa určite vieme dohodnut. Prajem Vam pekny den.
    Palo Kalivoda

• Dobrý deň, ponúkam Vám moje služby za rozumnú cenu, budem rád ak v prípade záujmu navsštívite môj web, alebo súkromnú správu pre viac detailov.
    s pozdravom
    g.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry den, Vas termin mame stale volny, sme dvaja vystudovani fotografi, doprava v ramci celej SR je u nás zadarmo. Budeme radi, ked ked navstivite nas web pre viac info 🙂

• Dobry den, rad nafotim Vasu svadbu. Fotky a kontakt mam v profile 🙂

• dobrý deň taktiež vám rada ponúknem moje služby . všetky bližšie informácie mám v profile . Rada zodpoviem vaše otázky . Trnavu poznám v Smoleniciach mám rodinu.....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov