Nájdem fotografa na 31.8.2013 na fotenie v Piešťanoch?

7. mar 2013140

hladam fotografa ktory ma volny termin 31/08/2013 pre svadobne fotenie v Piestanoch a nasledne obrad a hostina v Beckove
dakujem

• Zdravím 🙂 ja mám voľno, veľmi rada by som nafotila Vašu svadbu. Všetko mám na stránke. Keby niečo kľudne ma bombardujte otázkami! 🙂

• pekny vecr prajem
    momentalne mam termin volny... moju pracu si mozte pozriet na tomto webe. moja stranka je momentalne v pracovnom plasti, ale zhruba tam najdete co potrebujete 🙂
    drzte sa

• dobrý deň aj my máme voľný termín ak máte záujem neváhajte nás kontaktovať 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň. Termín mám voľný. Ponuku som Vám poslal do IP. 😉

• @martinapv  Pekny den prajem...ak by ste mali cas skuste si pozriet aj moje portfolio bud na mojom webe alebo tu na MS. V pripade zaujmu staci napisat 🙂

• Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf a rád by som Vám dal do pozornosti sluzby, ktore mozete ziskat u mna. Obe destinacie poznam velmi dobre z dovodu, ze ich navstevujem kazdorocne. Pre blizsie info. na nizsie uvedenej www stranke.

• Dobrý deň,
    termín mám voľný a taktiež som v Piešťanoch už svadbu fotografoval. Ak Vás moja práca zaujala neváhajte a kontaktujte ma kedykoľvek.

• Dobrý deň,
    pôsobíme priamo v PN a daný termín máme voľný. Kontaktuje nás hocikedy na emaily v profile , kde nájdete aj portfólio.
    Ďakujem

• Dobry den, pokial by sa Vam pacila moja robota, určite by sme sa vedeli dohodnut. V pripade záujmu ma, prosím, kontaktujte na niektorom z mojich tel.cisel.
    Palo Kalivoda

• U nás môžete vyhrať fotografovanie celého svadobného dňa. Zapojte sa do súťaže a ušetrite 🙂

• no ved staci pozriet vo firmach je nas tam pozehnane a myslim ze vacsina nema problem docestovat

• mam rovnako volny termin 😉

• Taktiez vm ponukame nase sluzby . Ukazku nasej prace najdete v albume . V pripade akychkolvek otazok nas nevahajte kontaktovat 🙂

• Dobrý večer, aj my máme voľný termín.. fotíme dvaja, tzn. jeden štylizované portréty a druhý reportáž, pozrite našu tvorbu tu na mojasvadba.sk a ak sa Vám bude páčiť, neváhajte nás kontaktovať 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov