Nájdem fotografa z okolia Senca na 6.9.2014?

18. jún 2014110

Hladam fotografa ktory je dobry a aj cenovo dostupny

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie.

• @lenuska007  dany termin mam volny, pozrite si moje svadobné fotografie na mojej webstránke, je tam tiez cennik

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade záujmu Vám rada odpoviem na Vaše otázky 🙂
    S pozdravom

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke.
    Príjemný deň prajem, Luboš.

• Dobrý večer,
    Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
    S pozdravom 🙂

• Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a cenovú ponuku Vám posielam do IP. 🙂

• nech sa paci, skuste si pozriet aj moje stranky, zatial sa mozeme dohodnut 😉

• Ahoj, môžete sa pozrieť aj na našu prácu 🙂

• Ponúkam svoje služby.

• Ahojte, ak hľadáte priamo zo Senca,tak odporúčame Akos Acdfoto-video Cséplo..nájdete na facebooku..Boli sme veľmi spokojní s ponúknutou službou,kvalitou, DVD spracovaním i cenou.Veľmi dobrá komunikácia aj spolupráca. 🙂

• Zdravím
    Pokiaľ ste sa ešte nerozhodla,pozrite si naše veci na stránke .Som z okresu SC.V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov