Nájdem šikovného fotografa na 23.8.2014 v Banskej Bystrici?

24. mar 2014150

Hladam dobreho a sikovneho fotografa na 23.8. v BB, ZV, Sliac.. Dakujeeem

• Zdravím, termín mám voľný, pozrite si moju prácu. S pozdravom, Ján Ducko

• dobry den
    ponukam aj svoje sluzby 🙂

• Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a ponuku posielam do IP. 😉

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň! Ponúkame Vám naše služby!

• Ponúkam svoje služby.

• Pekný deň prajem.
    Ponúkame Vám naše služby. V prípade záujmu Nás kontaktujte.
    Ďakujem
    SK

• Dobrý deň,
    radi by sme Vám ponúkli naše služby. Sme dvaja vyštudovaní profesionálni fotografi- manželia, ktorí ponúkajú originalitu a štýl do vašich svadobných fotiek. Sme priamo z BB. Pre viac info navštívte našu stránku 🙂

• Dobrý deň,
    termín mám volný, ak sa vám moja práca páči stačí ma kontaktovať a dohodnúť si prípadné stretnutie 🙂

Prajem krásny deň!

• Dobrý večer, dovoľte, aby sme Vás oboznámili s výhodami nášho fotografovania.
    Okrem toho, že sme priamo z BB a dôverne poznáme široké okolie, ponúkame Vám 3 fotenia v jednej cene !
    Samozrejmosťou je profesionálny prístup, dvaja fotografi a originálne spracovanie.
    V prípade záujmu Vám radi odpovieme na vaše otázky.

• Dobrý deň , taktiež by som vám rada ponúkla aj moje služby v každom svadobnom balíčku máte možnosť fotenia vašich portrétov aj mimo svadobný deň pracujeme vždy dvaja aby ste mali zachytené aj všetky drobné momentky z vášho dňa D. Ponúkam vám nevšedné fotenie pri ktorom sa zabavíte a budete mať aj krásne spomienky nie len fotky v albume. Akk by vás moja ponuka zaujala rada vám odpoviem na všetky vaše otázky.

• ak sa budete dobre pozerať, nájdete 😉

• Dobrý deň, špecializujem sa na svadobnú fotografiu, pozrite si môj web alebo portfólio prípadne hodnotenia na FaceBook stránke , ak Vás moje práce zaujmú, veľmi rád nafotím Váš veľký deň...

• Dobrý večer,
    ak by Vás naša tvorba zaujala rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. V prípade Vášho záujmu nemáme problém za Vami pricestovať 🙂
    S pozdravom

• Dobry den, vyber z mojej tvorby a vsetky ceny najdete u mna na stranke 🙂

• Dobrý deň, som zo Zlatých Moraviec, ale pôsobím na celom Slovensku. Ponúkam fotografovanie Vášho jedinečného svadobného príbehu. Mojim cieľom je zachytiť Vašu krásu, lásku, emócie - to všetko pomocou príbehu a cestou umenia. Preto ak hľadáte fotky plné ducha, neváhajte ma kontaktovať . Vás termín mám zatiaľ voľný. Ak sa vám páči moja práca, už teraz sa teším na fotografovanie Vášho svadobného dňa. Zatiaľ Vám zo srdca prajem pokojné a radostné dni príprav.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Senec
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov