Nájdem skúseného fotografa na 26.4.2014 do Nového Smokovca?

1. apr 2014120

Svadba bude v Novom Smokovci. Poprosim o nejake ponuky 🙂

• @peeco1  Dobrý deň, pozrite si moje práce a hodnotenia na FB ak sa vám zapáčia, neváhajte ma kontaktovať, veľmi rád Vás pofotím... 😉

• Dobry den, som fotograf zo Spisskej Novej Vsi, Vas termin mam este volny a ponukam Vam svoje sluzby. Kompletne info o mne najdete na mojej webstranke🙂

• svadby fotim 11 rokov, termin mam zatial volny - viac informacii mailom alebo na mojich www strankach 😉

• Sponzor fóra
  • Ponúkame Vám naše služby!

• Dobry den,
    dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa v rámci celého Slovenska a aj mimo neho. Pracujeme s najmodernejšou technikou. Pozrite si, prosim, našu web stránku.
    Prajem Vam pekny den.
    Palo Kalivoda

• Ahoj @peeco1  pozri si moje portfolio a ak sa ti zapaci, nevahaj ma kontaktovat, nemam problem prist nafotit Vasu svadbu, bez dalsich vydajov na cestovne.

D.

• tento termín mám voľný môžte si prezrieť môj web.

• Ahoj, radi ponúkneme naše služby 🙂

• Zdravím, tento termín mám voľný. Pozrite si môj web 🙂

• Dobrý deň,
    Termín mám zatial volný , budem rád ak si pozriete na mojom webe portfólio s cenníkom 🙂

• Dobrý deň, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a daný termím mám voľný.

• Dobrý deň . Taktiež vám ponúkam moje služby . Ak sa vám páči netradičné fotenie pri ktorom budete mať nie len spomienky ale aj krásny zážitok som tu pre vás .....😃 Moju tvorbu nájdete aj na mojej web stránke.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.