Nájdeme fotografa na 8.8.2014 do Veľkej Paky?

9. jan 20148

Hľadám fotografa, ktorý vie fotografiám vdýchnuť dušu. 🙂 Vopred ďakujem za ponuky.

• Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
    Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie.

• Dobrý deň, pokiaľ ide o termín 8.8.2014 (piatok) tak som Vám k dispozícii. Veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Nie som priamo z Vášho kraja, ale nie je problém vycestovať kamkoľvek. Prosím pozrite si môj profil. Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať.

• Sponzor fóra
  • termin mam volny, v pripade zaujmu ma prosim kontaktujte - najlepsie mailom, ktory najdete aj na mojom webe 😉

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke.
    Príjemný deň prajem, Luboš.

• Dobrý večer,
    rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade Vášho záujmu nemáme problém za Vami pricestovať 🙂
    Spolupracujeme aj s viacerými ľuďmi.
    S pozdravom
    Lucia

• @renatka_b  pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a ponuku Vám posielam do IP 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov