Nejaky volny fotograf alebo foto a video v jednom z okolia PP na fotenie svadby 5.9.2014 ???

6. aug 20149

Hladame fotografa na fotenie malej svadby v Tatrach. Chceme len foto z obradu, gratulacii, spolocne foto zo svadobcanmi a portrety novomanzelov v intereri aj v exterieri hned po obrade. Najlepsie fotograf, ktory pozna Tatry a krasne miesta na fotenie. Co sa tyka videa ak tak len kratky zostrih s originalnym uvodom , nasledne obrad, a nejaky pekny zaver - dlzka max 45 min.

• DObry den, piatok mam volny takze by som to vedel nafotit, kameramana by som Vam vedel odporucit na videoklip zo svadby.

• Dobrý deň! Ponúkame Vám naše foto a video služby! 😉

• Sponzor fóra
  • @votaress  dobry den, Ci kratka alebo dlha, mala ci velka svadba - az sa Vam nieco paci urcite si to Kupite. Porsche je male ale stoji viac ako Skoda Octavia - ale stejne Vas odnesu obe auticka 😉

• Dobry vecer...v uvedeny den mam volno a mozem ponuknut svoje sluzby... som z Popradu a v Tatrach som doma 🙂 Budem rad, ak si pozriete moje portfolio a budete ma kontaktovat ohladom blizsich informacii... Pekny zvysok dna prajem 🙂

• Zdravím Vás, ponúkam Vám naše foto+video služby.

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše služby. Sme tím ľudí špecializovaný na foto a video služby, výzdobu (sála, kostol, auto), DJ... spolupracujeme s viacerými firmami a ľuďmi. Viac informácií Vám posielam do pošty 🙂
    Pekný dník

• Dobrý deň poslala som Vám IP

• V Tatrách som naposledy fotil v júni 2014. Nie je problém ani s videom. Spolupracujem s tímom kameramanov.
    Pokiaľ Vás moja práca osloví, som na tento termín k dispozicii..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov