Nejaky volny sikovny fotograf na termin 31.5.2014 v Bratislave, prosim?

Profilova fotka
* Fotenie pred obradom (v prirode idealne) * fotenie odobierky - (este nevieme na isto, ci bude) * fotenie obradu * fotenie po obrade (spolocne fotky, gratulacie)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @dominikane ja mam este volny termin 31.5.2014, ak sa ti pacia moje fotografie, nevahaj ma kludne kontaktovat. Daniel
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín 31.05.2014 mám voľný a rád by som ho obsadil. Preto by som Vám ponúkol kompletné svadobné fotenie za zvýhodnenú cenu - 198 Eur. Kompletné fotenie obsahuje: - Rande (fotenie mimo svadobný deň, v civilnom oblečení) - Príprava nevesty (maľovanie nevesty, účes) - Pred-svadobné fotenie, Svadobné portréty (štylizované fotenie novomanželov - vzniká pár hodín pred obradom. V prípade, že nevesta svadobné šaty vlastní dá sa fotenie realizovať aj iný deň) - Obrad, Odobierka, Svadobná hostina, Zábava - fotenie cca do 24:00 - 1:00 Ak Vás moja ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať S pozdravom Daniel Nedeliak
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak ste sa ešte nerozhodli taktiež by som vám rada ponúkla moje služby. Fotografujem v rámci celého Slovenska . A ak máte radi netradičné fotenie, ktoré nie je len o povinnom ,,svadobnom foto v " ale aj o krásnych spomienkach som tu pre vás.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Termín mám volný, budem rád ak si prezriete moje portfólio na mojom webe a kontaktujete ma :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby, urobíme Vám nádherné fotografie, ak by ste mali záujem , tak aj video v najvyššej kvalite a filmovom prevedení. Cenová dohoda možná. Termín máme zatiaľ voľný :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?