Nitra, 7.7.2018

21. feb 20183

Hladam fotografa na tento termin.Svadba priamo v NR. Predstavujem si to v cene 300-350e 😒 Pripravy, vonkajsie fotenie, obrad,hostina, skupinove foto. Info do spravy, dakujem 🙂

• @merinka186  Dobry den, v danom termine mam sice este volno, ale svoje sluzby vam ponukat nejdem. Pri vasej poziadavke na cenu 300-350 Eur za fotenie celej svadby vam odporucim len naozaj dobre vyberat medzi ponukami. Ak mate chut, pozrite si clanok "Co si vsimat pri vybere svadobneho fotografa" na mojej webke (bohuzial je zakazane pridavat priamu linku na clanok), su tam rady, ktore sa vam pri vybere mozno zidu 🙂

• Pekný deň Vám prajem.
    Váš termín mám voľný .
    Ak by ste mala záujem , ponúkam foto búdku - FUNNY BOX na vašu svadbu a fotky budete mať vytlačené za pár sekúnd 🙂
    Počas fotenia Funny boxom na vašej svadbe je počet fotografií neobmedzený.
    Doba fotenia je 2hodiny , alebo 3hodiny . Dobu fotenia si určíte sama .
    Veľkosť fotografie je 10 × 15 cm.
    Na výber máme veľké množstvo zábavných rekvizít a veľa druhov fotopozadí.
    Počas celého fotenia sme online, takže si môžete fotky posielať na mail, alebo Facebook.
    V prípade záujmu ma kontaktujte.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !