Poradíte fotografa do Prešova na 13.9.2014?

Svadba sa bude konať priamo v PO a mali by sme záujem najmä o portrétne fotenie, fotenie obradnej omše v kostole, gratulácií po obrade a svadobnú zábavu. Príprava nevesty a pytačky by sa do toho nezahŕňali. Netradičný balíček, ale dalo by sa? ďakujem za tipy a odpovede!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, som fotograf z KE a ponukam Vam svoje sluzby. Kompletne info na moje webstranke:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Tento termín mame ešte voľný. Ponúkame Vám naše služby. Kontaktujte nás pre viac informácii.
Odpovedať
dobry den, pozrite si nase weby a rozhodnite sa.
Odpovedať
Profilova fotka
Budem rád ak si pozriete moje portfolio, na mojom webe nájdete aj obsiahlu galériu s cenníkom :) Prajem krásny deň!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
fcb: CUCO TV PRODUCTION - super cena, zlaty kreativny typek :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a rád by som Vám dal do pozornosti portfólio, ktoré nájdete na www stránke prípadne na moja svadba. Prajem príjemný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som z Bratislavy, ale mám rodinu v Prešove, takže rada prídem, ak sa Vám moja práca páči. Poznám prostredie, čo môže byť výhodou. Ak máte záujem o bližšiu ponuku, ozvite sa mi prosím. Kontakty na webe. Určite by sme sa dohodli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, radi ponúkneme naše služby.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?