Poradíte fotografa na 1.6.2013 do Banskej Bystrice?

29. apr 201315

Ahojte, hladame sikovneho fotagrafa/fotografku na svadbu v BB dna 1.6.2013. Dakujeme

• Skúste si pozrieť našu tvorbu tu na mojasvadba.sk 🙂 BB nie je ďaľeko, vedeli by sme prísť a na cene sa môžeme dohodnúť. Váš termín máme zatiaľ voľný. Prajem pekný deň. S pozdravom Samuel 🙂

• Dobrý deň. Ponuku som Vám poslal do IP. 😉

• Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás! Zasielame Vám ponuku do IP. 😉

• Sponzor fóra
  • Ja hľadám fotografa tiež do BB na 14.9. 2013, ale nechcem klasické fotografie ale skôr reportážne aby dokázali nahradiť aj video. Nepoznáte nieko?

A vjerka22 máte už kapelu?

• dobrý deň ak máte radi príjemne fotenie a hlavne nie v zaužívaných pózach fotografov z 80 rokov tak vám budem rada k dispozícií fotografiu som študovala na škole mám za sebou už dosť svadieb a zastial spokojné nevestičky rada vám ponúknem moje služby s pozdravom Jančichová

• Dobrý deň ponúkame vám aj naše služby ak by sa vám naša práca páčila neváhajte nás kontaktovať mailom kde vám ponúkneme bližšie informácie 😉

• @vjerka22  Dobrý deň, ak ste si ešte nevybrali , dovoľte aby som svojou troškou do mlyna prispel aj ja
    - ponúkam kvalitné služby za prijateľné ceny. - portfólio si môžete pozrieť na mojasvadba , alebo na súkromnom webe.

ostávam s pozdravom
    g.

• Zdravím, ak by sa Vám páčili moje foto, tak termín 01.06.13 mám zatiaľ volný.
    V prípade bližších info mi napíšte na mail

• Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a Váš termín mám zatiaľ voľný. Pokiaľ sa Vám moja práca bude páčiť, ktorú nájdete na www stránke, môžete ma kľudne kontaktovať napr. cez email.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ak mate zaujem zavolajte mi ,mam tam dobreho fotografa

• Vrelo Ti odporúčam Radovana Briesa z BB. Jeho práce sú vždy nápadité, málokedy sa opakuje. Fotenie bolo zábavné, nenásilné. Pozri si jeho práce na www.fotorado.sk, prípadne iné stránky - nájdeš cez vyhľadávač....
    Ak budeš mať záujem, pošlem kontakt 😉

• Dobry den, rada by som Vam ponukla svoje sluzby. Ak sa Vam paci moja praca, budem rada ked ma oslovite.

• ahoj, skus mna, kludne pricestujem 🙂

• Nech sa páči tu je malá ukážky mojej tvorby. Daný termín mám zatial voľný, stačí sa len ozvať 🙂

• Termin mam volny, rada pricestujem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov