Poradíte fotografa na 1.6.2013 do Banskej Bystrice?

Profilova fotka
Ahojte, hladame sikovneho fotagrafa/fotografku na svadbu v BB dna 1.6.2013. Dakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť našu tvorbu tu na mojasvadba.sk :-) BB nie je ďaľeko, vedeli by sme prísť a na cene sa môžeme dohodnúť. Váš termín máme zatiaľ voľný. Prajem pekný deň. S pozdravom Samuel :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponuku som Vám poslal do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás! Zasielame Vám ponuku do IP. ;-)
Odpovedať
Ja hľadám fotografa tiež do BB na 14.9. 2013, ale nechcem klasické fotografie ale skôr reportážne aby dokázali nahradiť aj video. Nepoznáte nieko? A vjerka22 máte už kapelu?
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak máte radi príjemne fotenie a hlavne nie v zaužívaných pózach fotografov z 80 rokov tak vám budem rada k dispozícií fotografiu som študovala na škole mám za sebou už dosť svadieb a zastial spokojné nevestičky rada vám ponúknem moje služby s pozdravom Jančichová
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ponúkame vám aj naše služby ak by sa vám naša práca páčila neváhajte nás kontaktovať mailom kde vám ponúkneme bližšie informácie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vjerka22 Dobrý deň, ak ste si ešte nevybrali , dovoľte aby som svojou troškou do mlyna prispel aj ja - ponúkam kvalitné služby za prijateľné ceny. - portfólio si môžete pozrieť na mojasvadba , alebo na súkromnom webe. ostávam s pozdravom g.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, ak by sa Vám páčili moje foto, tak termín 01.06.13 mám zatiaľ volný. V prípade bližších info mi napíšte na mail
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a Váš termín mám zatiaľ voľný. Pokiaľ sa Vám moja práca bude páčiť, ktorú nájdete na www stránke, môžete ma kľudne kontaktovať napr. cez email.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ak mate zaujem zavolajte mi ,mam tam dobreho fotografa
Odpovedať
Profilova fotka
Vrelo Ti odporúčam Radovana Briesa z BB. Jeho práce sú vždy nápadité, málokedy sa opakuje. Fotenie bolo zábavné, nenásilné. Pozri si jeho práce na www.fotorado.sk, prípadne iné stránky - nájdeš cez vyhľadávač.... Ak budeš mať záujem, pošlem kontakt ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den, rada by som Vam ponukla svoje sluzby. Ak sa Vam paci moja praca, budem rada ked ma oslovite.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, skus mna, kludne pricestujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa páči tu je malá ukážky mojej tvorby. Daný termín mám zatial voľný, stačí sa len ozvať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam volny, rada pricestujem :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?