Poradíte fotografa na 21.9.2013 z okolia Trnavy?

17. jan 2013110

hlada sa fotograf - fotografka okolie TT

• kludne jej odkazte moje portfolio, alebo web (najdete v profile).
    posobim na celom SK

• Dobry den. V pripade potreby pozrite moj profil a web. Sluzby poskutujem aj okolo Trnavy 🙂

• Peter Cagala...alebo Peter Vlkovič

• Sponzor fóra
  • Nás bude fotiť Tibor Bubeník z Bubiphoto, je aj tu medzi profesionálmi, minulý rok fotil sesternicu na svadbe a robí veľmi dobré foto, ceny sú primerané.

• Dobry den , taktiez vam ponukame nase sluzby fotografa. V pripade zaujmu nas nevahajte kontaktovat . Ukazku nasej prace najdete v nasom albume 🙂

• Jednoznacne Veronika a Peter Velicky. Ale neviem, ci este budu mat volny termin. ale su skveli, ja ich mam na svadbu objednanych, podla nich som si vyberala termin, lebo som si povedala, ze sa bez nic nevydam! 🙂 Su to aj moji osobni kamarati a skveli ludia. Nesmierne odporucam. Maju profil aj tu na Moja svadba.sk

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobry den, ak ste sa este nerozhodli, chcel by som Vam ponuknut moje sluzby. Ukazky mojej prace najdete v mojom profile a na webovej stranke.

• AT studio 🙂 maju tu aj profil 🙂

• Dobrý deň, tento termín mám zatiaľ voľný. Ak vás moja práca zaujala a máte záujem o bližšie info, neváhajte a kontaktujte ma.

Želám príjemný deň.

• Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby. Daný termín mám zatiaľ voľný. Ak sa Vám moja práca páči, tak ma kontaktujte.

• Ak by ste mali zaujem o moje sluzby tento termin mam este volny...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov