Poradíte fotografa na 7.9.2013 do Galanty?

16. júl 201370

Ahojte, potrebujeme fotografa na 7.9. mame svadbu v Galante, poprípade tipy, ale potrebovala by som aj vidieť fotky a recenzie. Ďakujem

• dost neskoro ...prajem vela stastia,dufam,ze sa niekto najde...

• Videofotoms my sme mali tohto a boli sme spokojný, možno bude mať ešte voľno

• My sme mali fotografa z Trnavy a boli sme velmi spokojni 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,

rád by som Vám ponúkol naše služby. Ak by ste mali záujem o bližšie info, tak ma kontaktujte 🙂

S pozdravom Michal

• ja mám svadobné fotky od fotografa z GA - mojho brata, viem ti dať link na jeho tvorbu do IP ak chceš

• Dobrý večer. Termín mám ešte voľný, pozrite si aj moje svadobné fotografie (profil, web) a v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať 🙂

• Dobry den, Vas termin mame este volny. Sme dvaja profesionalni fotografi (momentalne za cenu jedneho), ktori zachytia kazdy neopakovatelny moment Vasho najkrajsieho dna. Pre viac info navstivte nasu web stranku. Dopravu v ramci SR mame gratis. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov