Poradíte kameramana a fotografa na 7.9.2013 z okolia Prešova?

19. feb 201390

z Presova a okolia, pripadne aj Kosice. Ja sa budem vydavat nedaleko Presova

• Pracujem v celej SR 😉

• Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a veľmi rád Vám ponuknem moje sluzby. Odporucam pozriet si www stranku na ktorej najdete niele fotografie ale i blizsie informacie.

• prajem pekny den
    v pripade, ze ste sa este nerozhodli, mozte si pozriet aj moju pracu. garantujem dobru cenu

• Sponzor fóra
  • Dobry vecer! Skuste si pozriet nasu pracu... 😉

• ...my sme mali manzelov Millerovych z Bardejova, mozem len odporucat! Skus im napisat tu alebo na fb ci maju volne? pripadne poslem kontakt 🙂

• Veronika, myslím, že poradiť "len tak" sa v tomto prípade nedá (keďže každý z nás má inú predstavu o kráse, kvalite..). Pravdepodobne sa nevyhnete preklikávaniu množstva fotografií a fotografov a sama musíte prísť na to, čo vás najviac oslovuje. Darmo vás budem presviedčať o najlepšej kvalite, či cene.. Nakonci vám ostanú len fotografie a je jedno "za koľko" alebo "čím boli fotené", ak vám nebudú pripomínať váš deň tak ako si ho budete pamätať.

• ako vždy- MAJCHER , GRIGER 😃

• Pozdravujem. Kuk moje portfolko: www.mojasvadba.sk/katalog/firma/automotivephoto/

• filma

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Bratislava
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov