Poraďte fotografa na svadbu 10.6.2017 v Žiline

24. jan 201711

Nikoho v meste nepoznam tak potrebujem poradit. Nechceme vysoko umelecke fotky (asi budem aj tak tehotna a Moj fotenie neznasa). Chceme skor sprevadzanie pocas celej svadby a na konci vsetky fotky...nie obmedzeny pocet. Poradte niekoho sikovneho nech nelutujem alebo nepreplatim ako kamaratka. Dakujem 😉

• Dobrý deň prajem.

Váš termín mám zatiaľ voľný. Zvyčajne kombinujem krásu dokumentárnej fotografie s oku lahodiacou kompozíciou. Prezrite si moje práca na webstránke kt. nájdete v profile.

• Pekny den prajem, Vas termin mam volny. Ak Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý deň,
    rada Vám pošlem viac informácií o nás a našej práci. 🙂
    V prípade, že sme Vás zaujali poprosím IP alebo email.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Sponzor fóra
  • termin mame volny, viac info na webe 🙂

• Pekný deň,

"všetky fotky" Vám asi žiadny profesionál neodovzdá, kedže veľa z fotiek je odpad, ktorý by zbytočné kazil výsledný dojem z fotiek.

Odovzdávam Vám ale všetky použiteľné, čo býva okolo 500 výsledných upravených foto z celej svadby 🙂

Termín mám zatiaľ voľný.

• @danielitta_dana  Dobry den , termin mame hadam este dostupny 😉 ozvite sa nam telefonicky alebo emailom Pozdravujeme - Foto Video WooW Production. 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobry vecer, ak este fotografa nemate, ponukam Vam moje sluzby 🙂 Dakujem

• dobrý deň ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný 🙂 sme mladá dvojka plná nápadov 😃

• Dobrý deň,
    radi by sme Vám poskytli naše výhodné služby pre Váš svadobný deň.

• Dobrý deň,
    ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník.
    Amy Klusová - fotografie
    Lucka - svadobný kameraman

Pekný deň!

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    Bratislava
    Instazrkadlo Fotobox - fotokútik, teda fotozrkadlo, ktoré na Vašej svadbe zabezpečí výbornú zábavu a TOP spomienky v podobe tlačených fotografií.