Poraďte fotografa z okresu Prešov na 23.8.2014

9. máj 201420

Dobrý deň, zaujímalo by ma, či by nevedel niekto poradiť dobrého fotografa z okresu Prešov, ktorý by mal voľný termín 23.8.2014. Ďakujem K.

• Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
    Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

• dobry den
    sme dvaja fotografi a pracujeme po celom slovensku. Pracu najdete bud tuto v portfoliu, alebo na mojej stranke
    ak budete mat dalsie otazocky, kludne piste 🙂

• @klaudiaklaudia  Dobry den, som fotograf z KE a rad Vam ponuknem svoje sluzby. Kompletne informacie najdete na mojej webstranke.

• Sponzor fóra
  • niesom sice z vasho okolia ale cestovanie mi problem nerobi preto ak budete mat zaujem pozrite ai aj moju tvorbu 🙂

• Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás! Sme z Trebišova, Prešov nie je problém!

• skús VlnkaFoto, je z KE, ale či má voľné, sa musíš opýtať jej 🙂

• @klaudiaklaudia  Dobry den mila nevesta, termin 23.8.2014 mam zatial volny. Som z Kosic, prist do Presova nie je ziadny problem 🙂 Portretne svadobne fotenie mozete mat v cene uz od 150,-Eur. Kompletnu ponuku svadobnych balikov, galerii i cennik najdete na mojej web-stranke. V pripade akychkolvek otazok ma nevahajte kontaktovat.

• nase sluzby a bezkonkurencne ceny su vam k dispozicii....

• @jlfoto
    Dobrý deň, mala by som záujem o cenovú ponuku, Ďakujem 🙂

• skúste pozrieť moju prácu

• Zdravím, tento termín mám voľný, pozrite si web 😉

• dobehnite k nam na kavicku, pozriet si nase hotove prace, nie len vybrane ukazky, my nemame co skrivat, u nas sa nekupuje macka vo vreci 😉

• Dobrý deň,
    Termín mám zatial volný , budem rád ak si pozriete na mojom webe portfólio s cenníkom 🙂

• @klaudiaklaudia Smiem Vas pozvat k nam na kavicku ? pozriete si nase prace - mame vsetko od fotografa , kameramana, obrucky, svadobne saty , kvetov a este kopec toho najlepsieho k svadne na Vychode 🙂

• @klaudiaklaudia  Dobrý deň, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a daný termín mám voľný.

• Sponzor fóra
  • Ešte je to voľné kuk na stránku.......

• Krásne Vás pozdravujem, hoci nepochádzať z okolia Prešova, ale mojim pôsobiskom je celé Slovensko. Cena za fotoslužby je nezávislá od toho, kam prichádzam fotiť. Cieľom mojich fotografických aktivít je zachytiť Vašu krásu, lásku, emócie - to všetko cestou originálnosti a umenia. Preto ak hľadáte fotky plné ducha a kreativity, a ak sa vám páči moja práca, už teraz sa teším na spoločné foto-prípravy Vášho svadobného dňa. A dovoľujem si Vás pozrieť moje portfólio. Zatiaľ Vám zo srdca prajem pokojné a radostné dni svadobných príprav.

• @jlfoto  Zdravím , 4.10.2014 náhodou nemáte voľný termín, Ďakujem

• Dobrý deň
    žiaľ už mame obsadené

• Dobrý deň!
    Termín mám volný, budem rád ak si prezriete moje portfólio na mojom webe a kontaktujete ma 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.
    FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe, oslave, party, večierku či festivale nudiť rozhodne nebudete !
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂