Poraďte fotografa z okresu Prešov na 23.8.2014

9. máj 201420

Dobrý deň, zaujímalo by ma, či by nevedel niekto poradiť dobrého fotografa z okresu Prešov, ktorý by mal voľný termín 23.8.2014. Ďakujem K.

• Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
    Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

• dobry den
    sme dvaja fotografi a pracujeme po celom slovensku. Pracu najdete bud tuto v portfoliu, alebo na mojej stranke
    ak budete mat dalsie otazocky, kludne piste 🙂

• @klaudiaklaudia  Dobry den, som fotograf z KE a rad Vam ponuknem svoje sluzby. Kompletne informacie najdete na mojej webstranke.

• Sponzor fóra
  • niesom sice z vasho okolia ale cestovanie mi problem nerobi preto ak budete mat zaujem pozrite ai aj moju tvorbu 🙂

• Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás! Sme z Trebišova, Prešov nie je problém!

• skús VlnkaFoto, je z KE, ale či má voľné, sa musíš opýtať jej 🙂

• @klaudiaklaudia  Dobry den mila nevesta, termin 23.8.2014 mam zatial volny. Som z Kosic, prist do Presova nie je ziadny problem 🙂 Portretne svadobne fotenie mozete mat v cene uz od 150,-Eur. Kompletnu ponuku svadobnych balikov, galerii i cennik najdete na mojej web-stranke. V pripade akychkolvek otazok ma nevahajte kontaktovat.

• nase sluzby a bezkonkurencne ceny su vam k dispozicii....

• @jlfoto  
    Dobrý deň, mala by som záujem o cenovú ponuku, Ďakujem 🙂

• skúste pozrieť moju prácu

• Zdravím, tento termín mám voľný, pozrite si web 😉

• dobehnite k nam na kavicku, pozriet si nase hotove prace, nie len vybrane ukazky, my nemame co skrivat, u nas sa nekupuje macka vo vreci 😉

• Dobrý deň,
    Termín mám zatial volný , budem rád ak si pozriete na mojom webe portfólio s cenníkom 🙂

• @klaudiaklaudia   Smiem Vas pozvat k nam na kavicku ? pozriete si nase prace - mame vsetko od fotografa , kameramana, obrucky, svadobne saty , kvetov a este kopec toho najlepsieho k svadne na Vychode 🙂

• @klaudiaklaudia  Dobrý deň, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a daný termín mám voľný.

• Sponzor fóra
  • Ešte je to voľné kuk na stránku.......

• Krásne Vás pozdravujem, hoci nepochádzať z okolia Prešova, ale mojim pôsobiskom je celé Slovensko. Cena za fotoslužby je nezávislá od toho, kam prichádzam fotiť. Cieľom mojich fotografických aktivít je zachytiť Vašu krásu, lásku, emócie - to všetko cestou originálnosti a umenia. Preto ak hľadáte fotky plné ducha a kreativity, a ak sa vám páči moja práca, už teraz sa teším na spoločné foto-prípravy Vášho svadobného dňa. A dovoľujem si Vás pozrieť moje portfólio. Zatiaľ Vám zo srdca prajem pokojné a radostné dni svadobných príprav.

• @jlfoto  Zdravím , 4.10.2014 náhodou nemáte voľný termín, Ďakujem

• Dobrý deň
    žiaľ už mame obsadené

• Dobrý deň!
    Termín mám volný, budem rád ak si prezriete moje portfólio na mojom webe a kontaktujete ma 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov