Prijímam ponuky a odporúčania na zachytenie nášho svadobného dňa, Oktober 2015, okr. Turč.Teplice

24. mar 201517

prosím balíky služieb a ceny

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň v prípade záujmu mi napíšte do správ tak ako aj deň sobáša lebo na Október už dva termíny sú obsadené v ponuke mám aj kameramana aj DJ-ja ak by pomohlo 🙂 ďakujem

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, skúste pozrieť moje práce. Ak sa zapáčia, rada Vám poskytnem svoje služby 🙂

• Dobrý den, veškeré informace najdete na našich internetových stránkách 🙂

• Dobrý deň, ponuku Vám posielam do IP.

• Ahoj, skús pozrieť moje portfólio. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. 🙂 Pre viac info, kľudne píš.

• Dobrý deň prajem,poslal som Vám do správy bližšie informácie 😉

• Dobry den, ponukam Vam svoje sluzby. Jednotlive svadobne baliky aj s cenami mam uvedene na internetovej stranke, doprava je v cene. Na akekolvek otazky Vam rad odpoviem.

• Dobrý deň, do IP som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Ponúkam Vám svoje služby.

• ahoj, ak sa budú fotky páčiť velmi rád poslem viac info do mailu.

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď budete mať akékoľvek otázky, som Vám k dispozícii.

• Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, sme zo Žiliny. Našu prácu si môžete pozrieť na webe alebo na FB. Ponuku Vám môžeme zaslať do IP. Rady budeme súčasťou Vášho svadobného dňa 🙂

• Dobrý deň, ešte máme nejaké voľné termíny v mesiaci október. Ukážky našej práce si môžete pozrieť v našej galérii, na stránke alebo na FB stránke.
    V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň váš termín mám stále voľný ak máte radi uvolnené a príjemné fotenie som tu pre vás

• Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu.
    Z úctou Peter Mrázik

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov