Prijímam ponuky a odporúčania na zachytenie nášho svadobného dňa, Oktober 2015, okr. Turč.Teplice

Profilova fotka
prosím balíky služieb a ceny
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň v prípade záujmu mi napíšte do správ tak ako aj deň sobáša lebo na Október už dva termíny sú obsadené v ponuke mám aj kameramana aj DJ-ja ak by pomohlo :-) ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste pozrieť moje práce. Ak sa zapáčia, rada Vám poskytnem svoje služby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, veškeré informace najdete na našich internetových stránkách :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponuku Vám posielam do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť moje portfólio. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. :) Pre viac info, kľudne píš.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem,poslal som Vám do správy bližšie informácie 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, ponukam Vam svoje sluzby. Jednotlive svadobne baliky aj s cenami mam uvedene na internetovej stranke, doprava je v cene. Na akekolvek otazky Vam rad odpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, do IP som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ak sa budú fotky páčiť velmi rád poslem viac info do mailu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď budete mať akékoľvek otázky, som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, sme zo Žiliny. Našu prácu si môžete pozrieť na webe alebo na FB. Ponuku Vám môžeme zaslať do IP. Rady budeme súčasťou Vášho svadobného dňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ešte máme nejaké voľné termíny v mesiaci október. Ukážky našej práce si môžete pozrieť v našej galérii, na stránke alebo na FB stránke. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám stále voľný ak máte radi uvolnené a príjemné fotenie som tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?