Profesionalny fotograf na 15.8.2015

Zdravim. Hladam profesionalneho fotografa s dlhorocnymi skusenostami alebo fotograficke studio na svadbu. Prosim ozvite sa alebo niekoho odporucte. Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ernik123 Dobrý večer,skúste pozrieť môj web a moju tvorbu 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@ernik123 Zdravím, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň do IP som Vám poslal ponuku. Ak by ste mal akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ernik123 Pekny vecer, hlasim sa ako fotografka z Bratislavy. Moje portfolio aj cennik najdete na mojom webe. Pre zaujem alebo otazky ma prosim kontaktujte. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, s fotografovanim svadieb mam 11 rocne profesionalne skusenosti. Ak Vas zaujmu vysledky mojej prace, viac informacii najdete na mojich www, alebo Vam ich rad poslem mailom. Termin mam zatial volny.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukám Vám svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
@ernik123 ahoj, termín voľný, ak sa fotky budú páčiť veľmi rád pošlem dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den! V tento termin vam viem ponuknut svoje sluzby. Petra
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, ak bude termin dostupny - bude nam potesenim pripravit Vam krasnu svadbu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám stále voľný ak máte radi uvolnené a príjemné fotenie som tu pre vás
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ponukam Vám svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?