Skúsený fotograf na svadbu v Oravskom háji, 7. 9. 2019

6. apr 201913

Ahojte, viete mi prosím odporučiť dobrého fotografa na našu svadbu na Orave? Úplne ideálne niekde z Oravy a okolia, no nie je to podmienka. Ďakujem 🙂

 • @ivana2019  Pekný večer,rád Vám ponúknem svoje služby.
  Žilina je blízko i za operatívne stretnutie.Viac info i na mojej web stránke, Milan

 • Dobrý deň, pozrite si našu web stránku, kde nájdete naše portfólio aj cenník 🙂

 • Sponzor fóra
 • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

 • @ivana2019  Pekný deň prajem. Keďže ste sa dali na náročnú úlohu, ktorou výber fotografa nepochybne je, dovoľte, aby som Vám dal základnú radu. Mohla by Vám pomôcť zorientovať sa v desiatkách ponúk, ktoré teraz pristávajú vo Vašej schránke.

  Ujasnite si, či chcete fotografa na fotenie celého svadobného dňa alebo iba na portréty.

  Ak iba na portréty, nemusíte vôbec hľadať na svadobných portáloch, hľadajte portrétneho fotografa. Portréty dnes fotí prakticky každý fotograf, pretože je to najviac predávaný artikel. Ak však chcete mať hodnotnú spomienku na celý deň, musíte nájsť takých fotografov, ktorí veľmi dobre ovládajú viacero úskalí fotografického remesla. Takých, ktorí vedia používať správnu techniku v správny okamih, vo veľkej rýchlosti a zhone a zároveň vedia do fotografie vložiť kus svojho vnímania. Keď takých nájdete, žiadajte na posúdenie výsledky celodenných fotení a následne si ich dôkladne prezrite. A od každého si prezrite niekoľko celých svadieb. Až vtedy totiž zistíte, či svadba, ktorá vás zaujala, nie je iba výsledkom krásneho prostredia a krásneho páru. Až vtedy zistíte, či ten fotograf, ktorý Vás pôvodne zaujal úžasným výberom toho ozaj najlepšieho, čo kedy vytvoril, je schopný zvládnuť aj tú časť práce, ktorú väčšinou dobrovoľne neukazuje.

  Dobrý fotograf dokáže zaujímavo nafotiť aj menej príťažlivú svadbu. Ak natrafíte na lacného fotografa, ktorého fotky sa Vám budú páčiť, uvedomte si, že amatér vám urobí dobré fotky iba v ideálnych podmienkach, profesionál to dokáže za každých okolností. To je tá pridaná hodnota, za ktorú sa platí viac.

  Ďalšie informácie Vám posielam do správy.

 • @ivana2019  pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info a aj cennik na webe

 • @ivana2019
  ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa vám budú páčiť, velmi rád poslem link s odkazom na celu svadbu.
  Tomas
  .

 • Dobrý deň, termín mám voľný a na svadby vyrážam z Popradu alebo z Bytče. Skúste pozrieť na môj web a ak by Vás môj štýl zaujal, neváhajte sa mi ozvať do správy alebo na mail 🙂 Lucia

 • Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku 🙂

 • Fotograf na svadbu ORAVA, Kysuce

 • Dobrý deň,
  ponúkam Vám naše služby. 🙂
  V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem.
  PS: Momentálne pôsobím na Orave.
  Ďakujem
  S pozdravom

 • Dobrý deň, termín 7.9. mám zatiaľ voľný,

  Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa 🙂

  Som z Liptova

  V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
  Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
  s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂