skvely fotograf na svadbu v BA 24.09.2016

13. feb 2016150

ahojte, hladam skveleho a kreativneho fotgrafa na svadbu v BA. Nemam zaujem o tuctove fotky typu poza pri stene a podobne...viete mi prosim niekoho odporucit? dakujem

• Ja by som Vám jednoznačne odporučil pozrieť si moju prácu 🙂 Ak Vás zaujme rád doplním bližšie informácie.

• Dobry den,

byvam v Bratislave, viac fotografii si mozete pozriet na mojej web stranke. Ak vas moja praca zaujala mozete ma kontaktovat. Termin mam volny.

Miro

• @lenkova5  Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Sponzor fóra
  • Pekný deň,
    skúste pozrieť moje práce, možno sa zapáčía... 🙂

Termín zatiaľ voľný...

• @lenkova5
    ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť budem rád ak sa ozvete.

• ďakujem Vám všetkým za ponuky, uz si len vybrat 😐

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo.Rád poskytnem bližšie informácie.

• @dananai  poslete mi prosim Vasu cenovu ponuku?

• @lenkova5  mám známych,čo nie len fotia , ale robia aj 1-2hod video + 4-5min klip z celej svadby. Ale to nemusí byť, závisí to od toho ako si kto povie, my sme si vybrali všetko 🙂
    Ich práca sa dá pozrieť na FB - Synovec Production 😉

• co tak Werdza? Mne sa jej fotky pacia, ale nie je to pre kazdeho. http://www.werdza.sk/fotogaleria/photogallerycbm_378377/100/

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý den, váš termín mám zatiaľ voľný. Ak vás moje fotky zaujali, neváhajte ma kontaktovať 🙂

• @lydka91  dobry den mozem sa spytat to vam robil jeden clovek alebo ich bolo viac? A este sa chcem spytat co vas to vsetko dokopy vyslo,klip,video + fotky? Dakujem velmi pekne za info

• termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe 🙂

• ďakujem Vám všetkým za ponuky, fotograf je uz objednany 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov