Svadba 16.4.2016

22. aug 201516

Dobry den,

hladam svadobneho fotografa na 16.4.2016 pre fotenie v Bratislave. Poslite mi prosim vase cenove ponuky spolu s linkom na fotky.

Dakujem 🙂

• @dumbik  Dobrý deň, kľudne pozrite web a všetko tam nájdete 🙂

• Pekný deň,
    skúste pozrieť aj moje práce.
    Som z Bratislavy a termín mám zatiaľ voľný.
    🙂

• Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Sponzor fóra
  • @dumbik  Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Ponúkam Vám svoje služby 😉

• @dumbik  dobry den davam vam do pozornosti aj moju pracu 🙂

• @dumbik  Pekný deň prajem,
    Váš termín mám voľný. Moju práci si môžte pozrieť tu na MS, FB aj na webe. Pokiaľ Vás zaujme, rád zodpoviem ďalšie otázky. S pozdravom

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• @dumbik  ahoj, veľmi rád nafotím Vašu svadbu, ak sa Vám moje fotky budú páčiť.

• @dananai  
    @simonross  
    @jan_ducko  
    @tommyfoto  
    @martinko999_2  
    @romikrajcovic  
    @nedeliak  
    @shphoto  
    @radovan2511  
    @nedeliak  

velmi pekne dakujem za spravy, dnes som poslala vsetky informacie priatelovi a vyberieme. Ospravedlnujem sa, ze nam to tak dlho trva, bohuzial sa toho nakopilo aj v praci, aj doma a cez vikend sme boli odcestovani 🙂 Vdaka za pochopenie 🙂

• @dumbik  v pohode 😃 neviem ako ostatni ale ja som zvyknuty na to ze ak niekomu poslem cennik tak sa bud ozve s tym ze si ma chce objednat alebo sa neozve vobec....takze teraz vasa odpoved potesila nejedneho z fotografou 🙂 vratane mna 🙂

• @tommyfoto  presne tak 🙂

• @tommyfoto  
    @simonross  

ja som skor uz mala nervy a bala som sa otvorit stranku, ze ste ma tu uz zlyncovali 🙂 🙂 vsetko som si nahodila do excelu, ak nieco nebolo jasne, napisala som, tak verim, ze v nasledujucich dnoch to skompletizujeme..... a dakujem za mile slova 🙂

krasny den zatial

• Zdravicko. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, pozrite moj profil a smelo mi napiste 🙂
    @dumbik

• Môžete pozrieť aj ku mne na stránku, sú tam fotografie aj orientačný cenník.

• Dobrý deň,

ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Do správy som Vám poslal viac informácii.

Ďakujem a pekný deň prajem

Miro

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o kvalitnú umelecko - dokumentárnu reportáž vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej fotografii a videu.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov