svadba 24.09 2016

13. feb 201620

Hľadám šikovného fotografa a kameramana na svadbu 24.09 2016 🙂 okres Prešov

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Sponzor fóra
  • @vmisqa  Dobrý deň, Váš termín mám voľný, pozrite si môj profil alebo webstránku a ak sa Vám moja práca bude páčiť, tak sa určite dohodneme. Prajem pekný deň. Pavol Varga

• @vmisqa  Dobry vecer, niesom sice z Presova a ani z okolia no ktovie, snad motyka vystreli a moja praca vas zaujme....Termin mam volny tak ak si najdete minutu cas pozrite moj web alebo moju FB stranku a ked tak napiste.

• kludne sa ozvite, termin mam volny 🙂

• Dobry den,

ak Vas moja praca zaujala kludne mi napiste.

Miro

• Dobrý deň, tiež mám tento termín voľný.

S pozdravom Radovan Škohel

• Sme tu pre Vás! 😉

• Kameramana Tomaša Š. z Presova na zaklade osobnej skusenosti neodporucam.

• Dobrý deň,
    ukážky našej tvorby si môžete pozrieť tu na profile alebo na fb prípadne www.
    V prípade, že máte nejaké otázky rada Vám na ne odpoviem. 🙂
    PS: Pricestovať nám nerobí problém nakoľko riešime svadby aj zahraničné.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie.
    Pozrite si profil, web, prípadne facebook 🙂
    Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky.
    Ďakujem, prajem Vám príjemný deň. Martin Almáši

• @vmisqa  ahoj, termín zatial volný 🙂

• Ak sa Vám páčia fotografie na mojom webe a v profile, nie je problém. Som k dispozícii. 🙂

• Dobrý deň váš termín máme taktiež zatiaľ voľný. Ak by ste mali záujem rada vás budem sprevádzať vaším veľkým dňom 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie.

• @vmisqa  Dobry den, termin 24.9.16 zatial mame este dostupny pre Foto (fotografa) rovanko aj Video (kameramana) staci sa vcasne ozvat . 😉

• Zdravicko, prezrite si moju stranku a nevahajte sa mi ozvat. Obojstranna spokojnost, profesionalita a kreativita zarucena 😉

• termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov