Svadba 4 júl 2015

Hľadáme šikovného fotografa, ktorý by nám spravil svadobné portréty poprípade fotil svadobný obrat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu691 Ahoj,skús pozrieť môj web, nájdeš tam všetko dôležité :) Na otázky rád odpoviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si kliknúť na moju stránku. Nájdete tam moje portfólio a podrobnejšie informácie.Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
ďakujem vaše portfóliá sú skvelé ..len ja som zabudla napísať, že to je vo Zvolene.. a neviem či by sa oplatilo niekomu dojsť z Bratislavy
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu691 termin mam volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno je to to, čo hľadáš. Ak sa Ti páči, píš! :) Cestovanie nie je problém.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby ;-)
Odpovedať
Obrat????????
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu691 Dobrý deň, pozrite si aj moje portfólie na webe. Rád ponúknem svoje služby svadobnej fotografie. Som z okolia Zvolena. :-) Keď Vás moja práca zaujme, rád odpoviem na otázky.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Zdravim. Rad vam ponuknem moje sluzby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade, že sme Vás zaujali rada Vám napíšem viac informácií do IP. :-) PS: S pricestovaním nemáme problém nakoľko cestujeme po celom Slovensku. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme. Vzdialenosť nieje problém. Profi team Svadbafotovideo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?