Svadba 6.7.2018 fotograf/ka prievidzsky okres

Hladame svadobneho fotografa na 6.7.2018 prosim poradte najlepsie aj s cennikom dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som mohol, takže som si dovolil zaslať ponuku do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu Vám môžem poskytnúť naše služby. Ak Vás naša tvorba zaujala, tešíme sa. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@barba26 Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
@barba26 Pekný večer prajem, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň pochádzame priamo z PD ak by sa vám naša tvorba páčila sme mladá dvojka plná nápadov v pd máte k dispozíci aj plne vybavené foto-študio :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam volny a budem rad ked si pozriete moju pracu na webstranke. Do pozornosti davam hlavne sekciu Blog kde najdete fotografie z celych svadieb - svadobne pribehy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@barba26 Dobry den, termin mam volny, som fotograf z Bánoviec, cennik mam na webe.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás sme dvojka plná nápadov :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný ... posielam ponuku do správy
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Najviac aktuálnu tvorbu mám na facebook fanpage. Keď bduete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
odporúčam Moniku Molnárovú nás fotila minulý rok a boli sme veľmi spokojný https://www.facebook.com/pg/MonikaMol...
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
@barba26 Neurobte tu chybu, ze si budete pozerat LEN na fotky. Tie sú dôležité, ale rovnako dôležite je ako vznikajú, či je pri nich zábava, alebo stres, kopa opakovania záberov a celodenné režírovanie, alebo o fotografovi ani nebudete vedieť. Zistite si kedy vam fotograf fotky doda, v akej kvalite, s akym spracovanim. Keď sa porozprávate s fotografmi, zistite, aké sú vaše potreby a ich riešenia problémov. Budte narocna, chcite o fotografovi vediet viac nez len ze si pozriete 5 jeho najdokonalejsich fotiek z poslednych 4 rokov fotenia. Viac postrehov a rád sa dočítate aj na blogu na mojej webstránke, kde nájdete aj moje portfolio a cennik.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?