Svadba v kúpeľnom parku Bojnice 05.05.2018

4. okt 201760

Dobrý deň, hľadáme svadobného fotografa, ktorý má voľný termín na prvú májovú sobotu 2018 - najlepšie lokalita PD okolie alebo TN kraj. Komunikáciu preferujem najmä mailovú a rada si pozriem aj nejakú prácu, aby som mala približnú predstavu a vedela porovnať Vaše práce i ceny. S priateľom žijeme v BB, takže pre bližšie info poprosím kontakt na miriama.prievalska@gmail.com. Vopred ďakujem a teším sa na Vaše ponuky.

 • @miriama2612  Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.

 • Termín mám voľný 😉 , skúste pozrieť aj môj web.

 • @miriama2612  Nevesty, nezabúdajte, že každý fotograf má svoje silné a slabé stránky. Je pomerne ľahké zistiť, ktoré sú tie silné stránky (predpokladajme, že sú to úžasné fotografie). Trik je ale v tom získať aj predstavu o tom, aké sú slabosti daného fotografa, a potom sa rozhodnúť, či s nimi môžete žiť. Môžete to urobiť napríklad rozhovorom s fotografom. Kľudne sa ho opýtajte, aké sú jeho slabosti, profesionál vám povie. (Ak povie, že nemá žiadne, tak utekajte 🙂. Viac postrehov a rád sa dočítate aj na blogu na mojej webstránke.
  Moju ponuku vám posielam v správe.

 • Sponzor fóra
 • Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

 • Dobrý deň pochádzame priamo z PD máme tu aj ateliér ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás . Sme mladá dvojka plná nápadov 🙂

 • dobrý deň ak by ste mali záujem váš termín máme ešte voľný a do konca roka ponúkame aj zľavu na svadobné balíčky a sme priamo z PD

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  MichelleD. Photography
  Banská Bystrica
  Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
  Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
  Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov