Svadobné fotenie, 18.4.2020, Poprad

3. jan 202010

Ahojte, hľadáme fotografa na svadobné fotenie dňa18.4.2020 v Poprade + videový zostrih. Ďakujem. 🙂

• Zdravim, tento termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom

• moja tvorba a všetky info na webe 🙂

• @ivusa_2
    ahoj pozrite si moje fotky a referencie na webe.
    termin mam volny.
    Tomas.

• Sponzor fóra
  • @ivusa_2
    Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto i Video služby v zohranej dvojici a výhodných balíčkov ,,2 v 1,,
    Viac info o jednotlivých balíčkov i na mojom webe,v prípade záujmu ma prosím kontaktujte. 🙂
    Pozdravujem, Milan

• @ivusa_2  Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info aj cennik na webe

• Sme tu pre Vás!

• Dobrý večer, Váš termín mám voľný. Viac mojej tvorby si viete pozrieť na mojom webe, FB a Insta 🙂.

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby. 🙂
    V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň prajem, ak ste si ešte nevybrali svojho fotografa skúste si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. 🙂 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov