Svadobné foto a video na 7.6.2014

27. apr 201411

POtrebujem foto+video ktore je cenovo prístupné na 7.6.2014 max cena dokopy nech je 800€.

• 🙂 Dobrý večer,
    Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
    S pozdravom

• Zdravím, ponúkam foto služby. Moju prácu a cenu si môžte pozrieť na webe. J.D.

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Sponzor fóra
  • @vikina1092  Dobrý deň. Termín je zatiaľ voľný. Pozrite si môj Web ak Vás moje práce oslovia kontaktujte ma.

• Ahoj, @vikina1092  ak by si hladala len fotografa za rozumnu cenu, tak pozri moje portfolio 🙂 kameramana netreba 😃

• Dobrý deň,
    sme tu pre Vás! Ponúkam Vám naše foto a video služby. Ak by ste mali záujem rada Vám odpoviem na otázky.
    S pozdravom

• Dobrý deň
    Ponukam Vám naše služby foto a video. V prípade záujmu Nás kontaktujte.
    Ďakujem

• ponúkam fotku na kvalitnej úrovni za dobré ceny, do konca marca 20% zľava na všetky balíky.. tento termín mám voľný. Pozrite si môj web.

• Dobrý deň,
    Termín mám zatial volný , budem rád ak si pozriete na mojom webe portfólio s cenníkom 🙂

• @vikina1092 dohodnte teda 🙂

• Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov