Svadobné fotografie, Ružomberok, 18.4.2020

Dobry den, Prosim zaslite mi cenovu ponuku na sluzby svadobneho fotografa. Prosim konkretny cennik, ja viem ze zalezi na rozsahu, ale snad mate nejaky cennik na zaklade ktoreho robite cenovu ponuku :) Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
@janre pekný deň prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
dobry den @jan_ducko , mal som na mysli konkretnu cenovu ponuku (cena je samozrejme jeden z faktorov pri vybere)
Odpovedať
Profilova fotka
@janre
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň ,rád ponúknem svoje Foto služby , termín voľný,viaceré výhodné časové balíčky. Viac info o jednotlivých balíčkov i na mojom webe.Poslal som Vás i správu-poprosím i o Vašu reakciu ;-) Ďakujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@janre tiež mam termin volny, cennik a viac info na webe,
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný zasielam správu
Odpovedať
Profilova fotka
nech sa páči, nahliadnite na môj web :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janre Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe :)
Odpovedať
Fotobudka foto
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Termín u nás aktuálny. Budeme radi ak nazriete na naše portfilio a pozriete si našu prácu. VIDEO+FOTO - výhodné cenové balíčky
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?