Svadobný fotograf, 21.9.2019, Lozorno

6. apr 20199

Dobry den,
Zhaname fotografa na obrad v BA a nasu svadbu v Lozorne 21.9.2019.

Vopred vam dakujem,
Adam

• Dobrý deň, skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem

• Príjemný dobrý deň ... jediný termín v septembri, ktorý nemám obsadený, takže som plne k dispozícii ... posielam ponuku jednotlivých balíkov do IP

• @melooon  Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.

• Sponzor fóra
  • @melooon
    Dobrý deň, termín mám voľný. Prísť k Vám mi tiež nerobí problém. Na mojom profile a webe mám aj cenník, skúste nakuknúť 🙂

• @melooon  Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem aj cenovu ponuku 🙂

• Dobrý deň, termín mám ešte voľný, písal som správu, resp. viac informácií nájdete na mojom webe 🙂

• Dobrý deň, termín 21.9. mám zatiaľ voľný,

Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa 🙂

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie