Svadobný fotograf, 21.9.2019, Lozorno

Dobry den, Zhaname fotografa na obrad v BA a nasu svadbu v Lozorne 21.9.2019. Vopred vam dakujem, Adam
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň ... jediný termín v septembri, ktorý nemám obsadený, takže som plne k dispozícii ... posielam ponuku jednotlivých balíkov do IP
Odpovedať
Profilova fotka
@melooon Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@melooon
Odpovedať
Profilova fotka
@melooon Dobrý deň, termín mám voľný. Prísť k Vám mi tiež nerobí problém. Na mojom profile a webe mám aj cenník, skúste nakuknúť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@melooon Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem aj cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@melooon
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám ešte voľný, písal som správu, resp. viac informácií nájdete na mojom webe :)
Odpovedať
Dobrý deň, termín 21.9. mám zatiaľ voľný, Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?