Svadobný fotograf-23.4.2016 Bratislava

Ahojte...nájde sa ešte nejaký dobrý svadobný fotograf?
Odpovedať
Profilova fotka
@julia5 Termín zatiaľ voľný. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež zháňam fotografa, do max. 250e :(
Odpovedať
Profilova fotka
@julia5 Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, som z MA. Posielam ti sem na ukážku pár fotiek, ale viac nájdeš na mojom webe. Nájdeš tam aj iné info ohľadom svadobného fotenia. Ak by ťa niečo zaujímalo, tak mi kľudne napíš. Rád ti odpoviem :) S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
fotografie a video z vašej svadby budú také, ako vy – prirodzené, zábavné a plné lásky, ponúkame vysokú kvalitu a dobrú cenu ….. je to o vás, nie o nás ….. PANDORASBOX
Odpovedať
Profilova fotka
@julia5 ahoj, pozrite fotky, ak sa budu páčiť budem rád ak ma kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moje portfolio a web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
nech sa paci, moj profil Vam je k dispozicii :) fotim po celom Slovensku za viac nez priaznive ceny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
@hladampracu ahoj, skus 0944247343, mozno ti poradi alebo spravi:)
Odpovedať
Profilova fotka
@hladampracu Dobrý deň, Moju prácu si viete pozrieť v albume, prípadne na FB stránke Helen Photography. Termín mám zatial volný. Všetky potrebné info v správe, mailom alebo telefonicky. S pozdravom @julia5
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám ponúkame naše služby ak máte záujem o príjemné fotenie plné smiechu a fotky na ktoré budete mať krásne spomienky sme tu pre vás .D teraz fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?