Svadobný fotograf 30.7.2016

Ahojte, nájde sa ešte dobrý svadobný fotograf na celodenné fotenie svadby 30.7.2016 v SNV ?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam zatial volny. Skuste si pozriet moju pracu. Ak Vas zaujme rad poskytnem blizsie informacie ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, snáď áno! :) Budem rada, keď pozrieš moje portfólio. Keby dačo, píš :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj :) Viac foto a iné info nájdeš na mojom webe.. keby si mala otázky tak kľudne píš :) S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce :) (s cestovaním nieje problém)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Kludne sa ozvite, ak sa Vam bude pacit moja praca.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny vecer prajem, ak bude zaujem, rad docestujem. Posielam ukazku mojej tvorby, v pripade akychkolvek otazok ma prosim nevahajte kontaktovat, rad Vam ich zodpoviem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den zelam :) moj profil Vam je k dispozicii, fotim po celom Slovensku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, termín zatiaľ voľný, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte. Dávid Doroš
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, termín u mna volný. Pozrite fotky, ak sa budu pačiť budem rad ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@eva45678 ponúkam Vám svoje služby môžete si pozrieť moje fotografie, som zo Žiliny
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
termín voľný, výber je už iba na Vás
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj moje web stránky a facebook. Keď Vás moja tvoba osloví, rád Vám odpoviem na otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám ponúkame naše služby ak máte záujem o príjemné fotenie plné smiechu a fotky na ktoré budete mať krásne spomienky sme tu pre vás .D teraz fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkame služby kameramana a fotografky. Foteniu a natáčaniu sa venujeme 8 rokov. Pracujeme s profesionálnou technikou. Ak Vás zaujmú naše ukážky napíšte. S pozdravom. Manželia Varhaníkovci
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@eva45678 pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?