Svadobný fotograf, 7.9.2019, Bánovce nad Bebravou

Ahojte, hľadám svadobného fotografa na 7.9. 2019. Je tu niekto kto robí pekne fotky a s cenou to nie je nič prehnane ? :) Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@kzp dobrý deň tento termín mám zatiaľ voľný ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme 🙂 v profile mám ukážky práce aj s cenou 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád budem Vašim Svadobným fotografom . :-) V ponuke i služby kameramana . Posielam i správu . Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@kzp Všetky informácie na mojej webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@kzp som fotograf z Bánoviec, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe alebo osobne
Odpovedať
Dobrý deň, termín mám voľný, ukážky svadobných albumov a ďalšie info vrátane ceny nájdete na mojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kzp moju ponuku nájdete v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý, rád Vám ponúknem svoje služby!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Kludne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade zaujmu Vam rad poslem cenovu ponuku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kzp drzim palce, aby ste nahodou nenasli takeho co ma peknu cenu a s kvalitou to nie je nic prehnane :-D
Odpovedať
@maros_markovic to je bohužiaľ prípad väčšiny fotografov na mojasvadba s cenou do 400€ :D
Odpovedať
Profilova fotka
@michal4321 vsetci vieme, ze fotografia je umenie a umenie je subjektivne. Takze ja sa snazim byt opatrny vo vyjadreniach ci ten a ten fotograf je dobry a ci kvalita niekoho za 400e je vzdy zla. Kazdy sme niekde zacinali aj s cenami aj s kvalitou. Je zlozite byt novacikom bez portfolia a hned brat 800e za svadbu, cize viem si predstavit, ze aj niekto za 150e nafoti kvalitne svadbu za specialnych podmienok. Ak to robi dlhodobo, to je ina vec a je otazka preco to tak robi. V kazdom pripade, mame demokraciu, kazdy moze dodavat to co chce a pytat si za ne co chce - ak ma na to odberatelov, tak ok. Inak tie place nad tym ako nam profikom lacni a nekvalitni fotografi beru klientov mi pripominaju to co povedal Luis C.K. - ze ak ak nezamestnany nekvalifikovany imigrant, bez znalosti reci, penazi a prostredia nam ukradne pracu (klienta) tak asi stojime za velke h..... :-D Urcite to ide najst aj lacneho aj kvalitneho. ALe ak takeho chce nevesta najst musi tomu venovat vela casu a energie a zdraveho rozumu pri prezerani desiatok portfolii fotografov. A priznajme si, ze to co skuseny fotograf vyhodnoti ako brakovu fotku sa castokrat nevestam v pohode paci a nevidia rozdiel. Tak ak nevidi rozdiel preco by mala platit viac za kvalitu, ktoru ani nevidia? Ja si tiez nekupim original sampanske, ked ho nerozoznam od huberta :-D Samozrejme, svadobny fotograf dodava viac nez len fotky - ustretovost, pomoc, sposob komunikacie, rychlost dodavania fotiek, spolahlivost techiky, spolahlivost seba, rozne doplnkove sluzby atd ... .ale to na 10 najlepsich svadoibnych fotkach z poslednych 3 rokov fotenia na webke nie je vidno, to treba bud zazit, alebo pocut od niekoho kto zazil. A to sa tazko vysvetluje neveste, ktora ma rozpocet 300e.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?