Svadobný fotograf 9.6.2018 Senec a okolie

Poprosím poradiť dobrého svadobného fotografa :-) termín 9.6.2018, svadba je v Senci, fotograf môže byť aj z menšej diaľky (SC, PK, BA, TT, NR, PN, TN) ...a ak bude vedieť fotograf doporučiť aj kameramana, bolo by super ;-) Vopred moc ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@janulik03 Dobrý deň, dovolím si napísať Vám pár rád, ktoré by pri výbere fotografa mohli pomôcť: 1. Pokiaľ hľadáte fotografa na celý deň, znamená to, že Vás čaká neľahká úloha – ak sa chcete správne rozhodnúť, je potrebné pozrieť si prácu mnohých fotografov a mali by ste si pozrieť niekoľko celých svadieb od každého z nich. Budú to hodiny a hodiny sedenia za počítačom. Za predpokladu, že to nevzdáte po troch pokusoch, kedy budete mať pocit, že sa pozeráte stále na tie isté vyčačkané portréty. Pretože celé svadby ukazuje málo mojich kolegov. 2. Majte na pamäti, že krásne fotky zo zámku automaticky neznamenajú, že rovnaké budete mať aj Vy. Preto je dôležité dôkladne preskúmať viaceré práce fotografov – až potom zistíte, či je jeho práca konzistentná a krásne fotky neboli unikátnym dielom náhody. 3. Nehľadajte človeka, ktorý má fotoaparát. Hľadajte človeka, ktorý sa vie pozerať, nie takého, ktorý Vám urobí fotky. 4. Nenechajte sa zlákať princeznovským pozlátkom. Overte si, či fotky, ktoré Vám fotografi ukazujú, nevznikli na workshope s modelkami. Moju ponuku Vám posielam do správy a prajem pekný deň. Pre video odporúčam PANDORASBOX @pandak
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skuste pozriet moju pracu, na otazky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem. Poslal som Vám správu
Odpovedať
Profilova fotka
@janulik03 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný deň, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám volný, bude mi potešením.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rada Vám ponúknem svoje fotoslužby. Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný. Ukážky práce nájdete v profile alebo na fb. Viem odporučiť aj kameramana, s ktorým spolupracujem - 5minutes. Som z Trnavy.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som fotograf, ktorý sa sústredí na jedinečné momenty. Nerobím typické katalógové fotky. Miesto nablýskaných portrétov, zachytávam okamihy, ktoré vystihujú atmosféru Vašej svadby. Čo teda robím? https://www.youtube.com/watch?v=OttdH... Viac o mojej práci spolu so základným cenníkom nájdete na webe. Ak Vás moja tvorba zaujala, neváhajte ma kontaktovať.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý, Tento termín mám ešte tiež voľný!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, tento termín mám voľný. Prezrite si moju prácu aj na webe, ak Vás zaujme, rada vám ukážem fotografie z celých svadieb. Cenovú ponuku vám spravím na mieru. Bývam neďaleko Senca :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?