Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, som sa dlho neukázala a chcem vám poďakovať za odpovede na moje otázky ;-) Takže vám každej veľmi pekne ďakujem. :-D jankavladkova, prajem vám, aby vám váš veľký deň dopadol podľa vašich predstáv a každý sa dobre bavil. Nemajte žiaden stres a prežívajte ten váš deň s láskou a radosťou. :-)
Odpovedať
jankavladkova akurat kukam ze mate Ervina. Aj my sme ho mali.Bol to naozaj super vyber. Vsetci od kameramana,fotografku aj starejsieho ostali na svadbe do pol 7,teda do konca. Pritom kameraman aj fotografka vraveli ze byvaju najdlhsie do 2. No bavili sa vyborne... Ervin robil cely cas uzasnu atmosferu, aj nam spieval cestou do kostola a aj zdlhave fotenie pocas svadby so vsetkymi hostami,rodicmi..., ktore trvalo asi hodinku urobil riadne zabavnym. No inak my sme svoji uz mesiac a len dnes sa chystam vybavit si novy obciansky.... Pred svadbou sme sa mi inak aj presunmi fotili hodinu a pol.Fotili sme sa v parku a v Goldone. Doobeda nam prsalo,tak sme aj rozmyslali ci pojdeme do parku,no nakoniec som ich ukecala aby sme sli...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeee ;-) dnes to tu v robote nie je normálne... :-p našťastie už len zajtra a mám volnoooooo... :-D vrabciak ...ďakujeeeeem ;-) dúfam, že ten stres do soboty opadne lebo momentálne sa cítim ako pred štátnicami... :-D ale zároveň sa aj neskutočne sa tešííííííííím.... :-D :-D lucinka1008 my sme tiež veeeelmi radi, že budeme mať Ervina- podla mňa je nejlepší a navyše je to aj náš kamoš... :-D aj my počítame tak hodinu a pol na fotenie- mali by sme začať na hrade(zatial podla predpovedí vyzerá že bude celkom dobré počasko, tak dúfam, že sa nič nezmení) a potom chcem tiež pár foto v Goldene- my tam budeme mať hostinu a aj izbu, takže možno pár záberov spravíme aj takých izbových... :-D
Odpovedať
jankavladkova aaa už je streda už len pár dní máš predsebou, normálne so stebou preživam a teším sa stebou :-D vobec nemusíš byť nervozna, všetko bude super
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova súhlasím s chelonkou, treba si to užiť a nestresovať lebo potom budeš ľutovať že z takého krásneho dňa si nič nemala... ja som si včera kukala fotky, čo máme od bratanca a na niektorých fotkách čo som tak ani neviem, že som sa fotila...normálne že som som mala výpadok pamäti...a o gratuláciách ani nehovorím...polku ľudí, čo nám prišli gratulovať tak si ani nepamätám, že tam boli a niečo nám hovorili... :-D
Odpovedať
aj ja mám vypadky pamate z niektorých situáciii no tak som zvedava na foto a hlavne video :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka presne...nakoniec ešte na videu sa budem čudovať, že kedy ma natáčal :-D ....ale už sa teším....len dúfam, že nebudem sklamaná...
Odpovedať
rosannar jaaaaj ja som hroyne zvedavá na videoooo
Odpovedať
Profilova fotka
...jaaaj vďaka baby, zlaté ste... jasné, že v sobotu stresovať nemienim- stresujem teraz, keď ešte máme nejaké tie dolaďovačky, ale už sme sa aj s drahým dohodli, že v sobotu si to od rána užijeme- dáme frťana a svadobný deň sa môže začať... :-D :-D dnes som posledný deň v práci, tak sa tešiiiiiiiiiiiiiim, dokonca chcem "zdrhnúť" skôr, aby som postíhala všetko čo som si na dnes naplánovala... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka teraz mi písal fotograf že už máme hotové fotky ( tie 13x18) a dvd s fotkami a ešte tú veľkú budeme mať už v piatok....jaaaaaaaj už sa teším... jankavladkova ten frťan je dobrý nápad, aj my sme tak s drahým začali svadobný deň :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar :-D :-D :-D ..to máš super, že už budeš mať fotky...ja som zvedavá dokedy potom budeme čakať my na tie naše...našťastie budeme mať koooopec fatografov-amatérov z rodiny- bratranec si dokonca chce doniesť dva foťáky- aby mu nič neuniklo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no my už doma máme asi takých 300 až 400 fotiek od bratanca, sesternice, aj my sme nejaké robili a aj nejaké od fotografa...ale na tieto sa teším najviac...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
rosannar ...jasné, predsa len foto od fotografa sú tie najočakávanejšie... ;-) aj keď aj také momentky majú niečo do seba... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no to hej..ale škoda že niektoré momentky si nepamätám a to som ani nič nepila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar :-D ...ale vlastne sa dá povedať, že si bola opitá šťastím...no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no jedine tak...a si predstav že ani drahý nebol opitý..on tiež len ráno čo sme si dali, potom prípitok v družbe a ešte potom po polnoci čo si s každým pripíjal ale aj tam max nejaké dva tri a to je všetko... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..veď aj môj drahý sa chystá piť len veeeeľmi málo- ako by to vyzeralo keby bol ženích opitý... :-p dokonca aj svadobný otcovia dostali zákaz - maminy si ich postrážia... :-D ozaaaj včera sme si zajednali aj hotel v Prahe na našu minisvadobnú cestu a dnes poslali drahému potvrdenie o rezervácii, tak sa vytešujem... :-D
Odpovedať
rosannar ta neprovokuj, potom sem daj tie foto od fotografaaa som zvedava a tíško ti zavidím že ich už más. no my háadm za 4 týždneich uiž budeme mať :-D potom sa pochválim ja :-D
Odpovedať
jankavladkova tak to sa teším s tebou že nuž aj toto mas zajednané, aj my rozmyslame nad takým predlženým víkendom len nevieme kedy bo ja mám ešte aj každu sobotu školu a ked ju nemám tak zas idem na operaciu a potom týžden musím byt doma na PN - ale ja si to dám ako dovolenku a no tým pádom ani dovolenku nemááám aaaach musíme to nejak vymyslieť nemáte nejaké nápady??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no jasné že sem dám fotky...len tie na dvd budem mať len v piatok.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova a tam idete len na víkend, nie? ale teraz ti tak trošku závidím, my nemáme ísť kedy...drahý už dovolenku nemá, tak len čakať na budúci rok a od novembra plánujeme popracovať na babetku tak neviem, či aj na budúci rok nám to výjde....
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova, keď pojdete do Prahy, tak si zabalte teplé oblečenie (aj keď vás láska bude hriať) je tu zimšie ako v LV a dnes teda je tu ozaj škaredo :-( Už máte aj nejakú trasu naplánovanú?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka fuuuu, tak to potom už len vyčkať na ďalší rok a novú dovolenku... ;-) rosannar ideme tam od 8. 10. do 10.10. a cestou naspäť sa chceme zastaviť ešte v Brne u mojej segričky, no a v nedelu trochu zrelaxovať a v pondelok hor sa do práce... :-D jeeeej takže možnože už o rok budeš mamina... ;-) my si tento rok ešte chceme užiť mladomanželský život :-D no a budúci rok uvidíme... ;-) vrabciak dik za radu- uz som co to zacula, ze v Prahe je vzdy akosi zimsie, len som nevedela či tomu veriť... :-D hotel máme priamo v centre aby sme mali tie hlavné veci čo chceme vidieť blízko- určite sa chystáme sa určite pozrieť Václav.námestie a orloj, Karlov most, Hradčany a ak nám vyjde čas tak aj ZOO-počula som, že je suuuupeeer...ale zase sa nechceme uchodiť, aby sme si užili aj romantické večery... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova fuuuha, tak si to užijete...jaaaj závidim ti tú minisvadobnú cestu....nám to nejak nevyšlo.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar nesmúť, veď romantické chvíle si možte spraviť aj doba a bez toho, aby ste niekam vycestovali ;-) Ja som raz toho mojho prekvapila tak, že som od našej izby až do kúpelne rozhádzala lupienky ruží (umelé, kúpila som ich v Tescu) a v kúpelni som ho už čakala ja s napustenou vaňou a tlmeným svetlom (sviečky) je to až gýčové, ale malo to úspech ;-) Mali sme aj šampanské, lenže nám nechutilo i keď bolo značkové, tak sme si ho vyliali na seba, bol to moj zlý nápad a skor sme sa smiali a výskali (ebo to bolo studené) :-D :-D :-D jankavladkova, nemáš za čo :-) Ak chcete ísť do ZOO, tak na to je potrebný celý deň. Tá zoo je riadne veľká a dlho tam trvá cesta. Okolie je ale tiež krásne, hneď vedľa je botanická záhrada, ale v tomto období sa tam asi neoplatí chodiť a je tam ešte zámok Trója s nádhernou záhradou, je tam aj také minibludisko. Ak si prejdete všetky pamiatky starého mesta (hradčany, Karlov most, Orloj a Václavák), tak sa pozrite aj na Vyšehrad.Pre nás je staré mesto už len ako "povinná jazda", pretože si to každý chce pozrieť, kto k nám príde prvý krát. Vyšehrad sa nám páči viac, je tam menej ľudí a aj vačší kľud - možno aj preto, lebo je tam cintorín s osobnosťami. Je to ale tiež ďalej od centra. Veľmi pekne je aj na Divokej Šárke, ale to je skor taká turistická prechádzka. Skoro som zabudla, keď budete v centre, tak sa choďte najesť do Rudolfína. Je to klasická česká hospoda s výborným pivom, skvelým jedlom, zábavným personálom a dobrou cenovou ponukou :-) Keď budeš chcieť napíšem ti, že ako sa tam dostanete.
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak aspon to nebolo také umelé ako to zvykne byť v telke a bola aj trošku zábava...ale muselo to byť super... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar, to teda bola :-D :-D Raz som šla od doktorky domov a keď som otvorila dvere, tak ma na chodbe čakalo milé prekvapenie. Nastávajúci poukladal sviečky v tvare srdca a tesne pred tým ako som prišla ich zapálil (sledoval ma z okna, ale nestihol všetky zapáliť :-D ) a do stredu toho srdca dal kvietok. Skoro som odpadla :-D ono to asi znie otrepane a gýčovo, ale namňa to spravilo dojem, hneď zomňa všetok stres opadol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak tak to musela byť krásne...a vôbec sa mi to nezdá otrepané a gýčové ale milé a romantické...
Odpovedať
Cafte manzelky, uz sme v novinach ;-) :-D Videli ste?
Odpovedať
Profilova fotka
devlin jasné že sme videli, už ich mám aj doma...a si tam aj ty a aj chelonka... jaaaj baby včera sme boli pre fotky, sú fakt super...na niektorých nevyzerám bohvie ako ale su super...a v piatok idem pre veľkú a pre dvd s fotkami...a potom dám aj niektoré sem... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?