Svadobný fotograf Bratislava a okolie 02. máj 2015

3. jan 2015130

Ahojte, hľadám dobrého fotografa, resp. odporúčanie na šikovného svadobného fotografa z Bratislavy, príp. okolia. Termín svadby 02. máj 2015. Ďakujem 🙂

• @mirka138  Dobrý, skúste u mňa 🙂

• @mirka138  Dobrý deň poslal som Vám IP 😊

• Dobrý deň,
    ak Vás oslovila naša fotografia a tvorba rada Vám odpoviem na Vaše otázky. 🙂 Do IP som Vám poslala ponuku našich služieb.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Sponzor fóra
  • @mirka138  Zdenko Roman je skvely chalan a robi super fotky 😉

• @mirka138  Ahoj Mirka, ak sa budú páčiť fotky veľmi rád pošlem dalšie info. Termin zatial volny.

• Martin Šveda (google raz dva vygúgli). Ale ak by sa Ti zapáčila aj moja práca, rada docestujem, nie je problém. 😉

• Ahoj, termin mam zatial volny. Fotografovanim svadieb sa zaoberam vyse 10 rokov. Viac informacii rad poskytnem mailom alebo na mojich www strankach 🙂

• @mirka138  Ahoj, som z Bratislavy a som volna. 🙂 Fotografie aj cennik najdes na mojom webe. Na otazky rychlo odpoviem. 😉

• Ponúkam Vám svoje foto služby.

• zdravím, koľko si pýtate za vaše služby?
    hľadáme si fotografa, ktorý fotí nie umelo ale vie vystihnúť "akciu" - a samozrejme za prijateľnú sumu....

• @martinko999_2  zdravím koľko si pýtate za vaše služby?
    hľadáme si fotografa, ktorý fotí nie umelo ale vie vystihnúť "akciu" - a samozrejme za prijateľnú sumu....

• @renique  dobrý deň, poslal som Vám odpoveď do IP 😉

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetky podstatné okamihy, emócie, detaily a nech sa tak každá fotka stane Vašou večnou spomienkou.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov