Svadobný fotograf Bratislava a okolie 02. máj 2015

Ahojte, hľadám dobrého fotografa, resp. odporúčanie na šikovného svadobného fotografa z Bratislavy, príp. okolia. Termín svadby 02. máj 2015. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka138 Dobrý, skúste u mňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka138 Dobrý deň poslal som Vám IP 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak Vás oslovila naša fotografia a tvorba rada Vám odpoviem na Vaše otázky. :-) Do IP som Vám poslala ponuku našich služieb. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
@mirka138 Zdenko Roman je skvely chalan a robi super fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka138 Ahoj Mirka, ak sa budú páčiť fotky veľmi rád pošlem dalšie info. Termin zatial volny.
Odpovedať
Profilova fotka
Martin Šveda (google raz dva vygúgli). Ale ak by sa Ti zapáčila aj moja práca, rada docestujem, nie je problém. ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, termin mam zatial volny. Fotografovanim svadieb sa zaoberam vyse 10 rokov. Viac informacii rad poskytnem mailom alebo na mojich www strankach :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka138 Ahoj, som z Bratislavy a som volna. :-) Fotografie aj cennik najdes na mojom webe. Na otazky rychlo odpoviem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje foto služby.
Odpovedať
zdravím, koľko si pýtate za vaše služby? hľadáme si fotografa, ktorý fotí nie umelo ale vie vystihnúť "akciu" - a samozrejme za prijateľnú sumu....
Odpovedať
@martinko999_2 zdravím koľko si pýtate za vaše služby? hľadáme si fotografa, ktorý fotí nie umelo ale vie vystihnúť "akciu" - a samozrejme za prijateľnú sumu....
Odpovedať
Profilova fotka
@renique dobrý deň, poslal som Vám odpoveď do IP ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?