Svadobný fotograf na 13.6.2015

24. mar 201513

Hľadám svadobného fotografa/ fotografku na 13.6.2015 za rozumnú cenu. Svadba sa bude konať v blízkosti NR

• Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín mám zatiaľ voľný. 🙂

• Ahoj @shimsa , skús pozrieť na moje portfólio (aj na mojej fb stránke). Ak sa Ti zapáči, píš pre ďalšie info. Rada prídem nafotiť Tvoju svadbu 🙂

• @shimsa  Dobrý deň, termín mám voľný, portfólio nájdete na mojej stránke a celý jún sa budem zdržiavať v blízkosti Nitry. Veľmi rád Vám nafotografujem Vašu svadbu za rozumnú cenu.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• @shimsa  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás moja tvorba osloví, rád Vám odpoviem na otázky 🙂 Martin Almáši

• Ahoj @shimsa  tvoj termin mam este volny, ak sa ti zapacia moje fotky, kludne mi napis spravu, dohodneme podrobnosti.

Daniel

• @shimsa  ahojky, velmi rád vás nafotím, termín mam volny, ak sa vám moja práca bude páčiť velmi rad poslem dalsie info. pa

• 😉

• Dobrý deň,
    v prípade záujmu Vám rada nafotím svadbu. Ak máte na mňa nejaké otázky prosím napíšte mi...
    PS: Pricestovať za Vami nie je pre nás problém.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Radi prídeme, Vaš profi team,
    Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 300 EUR

• Dobrý deň,
    váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. 🙂

• Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak sa Vám bude páčiť moja práca ozvite sa. Dakujem a prajem pekný deň

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov