Svadobný fotograf na 13.6.2015

Hľadám svadobného fotografa/ fotografku na 13.6.2015 za rozumnú cenu. Svadba sa bude konať v blízkosti NR
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín mám zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @shimsa , skús pozrieť na moje portfólio (aj na mojej fb stránke). Ak sa Ti zapáči, píš pre ďalšie info. Rada prídem nafotiť Tvoju svadbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@shimsa Dobrý deň, termín mám voľný, portfólio nájdete na mojej stránke a celý jún sa budem zdržiavať v blízkosti Nitry. Veľmi rád Vám nafotografujem Vašu svadbu za rozumnú cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@shimsa Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás moja tvorba osloví, rád Vám odpoviem na otázky :-) Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @shimsa tvoj termin mam este volny, ak sa ti zapacia moje fotky, kludne mi napis spravu, dohodneme podrobnosti. Daniel
Odpovedať
Profilova fotka
@shimsa ahojky, velmi rád vás nafotím, termín mam volny, ak sa vám moja práca bude páčiť velmi rad poslem dalsie info. pa
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu Vám rada nafotím svadbu. Ak máte na mňa nejaké otázky prosím napíšte mi... PS: Pricestovať za Vami nie je pre nás problém. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme, Vaš profi team, Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 300 EUR
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak sa Vám bude páčiť moja práca ozvite sa. Dakujem a prajem pekný deň
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?