Svadobný fotograf na 28.09.2019, Čadca

Hľadám svadobného fotografa na 28.09.2019 okres Čadca
Odpovedať
Profilova fotka
@lleva
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si našu webstránku, kde nájdete portfólio aj cenník 😊 V cene sú dvaja fotografi
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poteší ma ak nahliadnete aj na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Som Vám k dispozícii. S prianím pekného dňa skolnikphotography.
Odpovedať
Profilova fotka
@lleva Pekný deň ,rád Vám ponúknem svoje Foto služby. Som z KNM za rýchle stretnutie... Viaceré výhodné balíčky a info i na mojej web stránke, pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby až do jednej po polnoci. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@viki935 pan fotograf Krajcovic, uplne trapne !!!. Jednu neplatenu reklamu vam zrusia a date si pod nickom nevesty dalsiu. Vselico tu uz bolo, ale toto teda nie. To naozaj nemate na zaplatenie reklamy? A btw naucte sa slovensky pravopis :-p
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@viki935 Halooo pane, ste madar, ale po slovensky trochu rozumiete, ci nie??
Odpovedať
Profilova fotka
@lleva Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie. Prečítajte si aj referencie od mojich klientov. Nájdete tam aj informácie o tom, ako komunikujem. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. Martin :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
termín svadba máme ešte stále voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som voľný :-) Na mojom webe mám galériu fotiek a cenník služieb.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa :) V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujme termín svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?